Filadelfijas savienība joprojām atrodas Austrumu līderpozīcijās, taču tai trūkst progresa uzbrukumā pret Monreālu

Pēc neizšķirta 1:1 pret CF Montreal, Filadelfijas savienība palika Augstākās līgas futbola Austrumu konferences līdere.

Šis punkts viņus arī apsteidz Losandželosas FC kopvērtējumā, jo rietumkrasta komandai svētdien jāspēlē pret FC Cincinnati.

Šī bija spēle, kurā Savienība cīnījās, lai maksimāli izmantotu savas uzbrukuma iespējas, nespējot pārvērst nevienu no labām laukuma pozīcijām vārtu guvumā.

Džima Kērtina vadītā komanda ir bijusi agrīnā MLS līderpozīcija šajā sezonā, un tas ir pelnīti, ņemot vērā dažus priekšnesumus, kas piepildīti ar ātru, asi pretuzbrukumu spēli, kā arī labu aizsardzības organizāciju un proaktivitāti visā komandā.

Viņi ir ierindojušies kopvērtējuma pirmajā vietā sezonas sākumā, neskatoties uz to, ka 2022. gada kampaņas pirmajās astoņās spēlēs tā ir komanda ar vismazāko vidējo bumbu bumbu.

Viņu pirmā spēle sezonā — neizšķirts 1:1 pret Minesotas United — ir vienīgā spēle, kurā viņi ir pabeiguši ar lielāku bumbas kontroli nekā pretinieki (redzot 53% bumbas).

Šim zemajam īpašuma skaitam ir vairāki iemesli. Pirmā ir viņu uzticība komandas aizsardzības organizācijai, sākot no vārtsarga līdz uzbrucējiem, un tas nozīmē, ka viņi ir vairāk nekā priecīgi, ka pretiniekam ļauj iegūt bumbu.

Kad pretinieki atspēlēsies no savas aizsardzības trešdaļas, Savienība mēģinās pieļaut kļūdas, kā rezultātā viņi kopā ar Ņujorkas Red Bulls kļuva par vienu no aktīvākajām presinga pusēm pēdējā trešdaļā.

Citos gadījumos, kad pretinieki veido spēli ap pusceļa līniju, ir sajūta, ka jāgaida, kad viņi veiks nākamo gājienu, gaidot kļūdu vai maldīgu piespēli.

Vēl viens iemesls zemajam bumbu skaitam ir tas, ka pēc piespiedu kļūdas uzbrukumi ir ātri — neatkarīgi no tā, vai tie sākas ar vārtsargu Andrē Bleiku vai saspēles vadītāju Danielu Gazdāgu.

Piespēles var būt tiešas, bieži vien meklējot vienu no diviem uzbrucējiem 4-4-2 dimanta formācijā, vai jebkuru citu, kurš ir ieņēmis vietu laukā.

Ja spēlētāji, kuri kontrolē bumbu, pieņem pareizo lēmumu un piespēles ātri tiek izspēlētas uzbrukuma zonās, tas var radīt labas iespējas.

Pret Monreālu Savienībai pietrūka līdera, kad runa ir par pēdējo bumbu vai sitienu. Tas izraisīja daudzus antiklimatiskus uzbrukumus, un vienīgais reālais sitiens tika izdarīts no soda sitiena atzīmes.

Kamals Millers pret Džulianu Karranzu pārkāpa noteikumus pēc Gazdaga piespēles bīstamā pozīcijā. Argentīnas uzbrucējs, kurš tika īrēts no Maiami "Inter", atvairīja XNUMX metru soda sitienu, nosūtot Monreālas vārtsargu Sebastianu Brezu nepareizā ceļā ar vēsu sitienu no vietas.

Iespējams, ka nebija daudz citu Savienības piezīmju, lai gan bija iespējas.

Leona Flača centrējums ar rezultātu 0:0 aizsita gan Mikaelam Uhre, gan Karansai. Ja kāds no uzbrucējiem būtu aizturējis savu sitienu, viņam būtu labas iespējas gūt vārtus, un pats Flačs varētu vēlēties, lai viņš pats būtu guvis sitienu pa vārtiem, vispirms nokļūstot labā pozīcijā.

Līdzīgs Uhre centrējums vēlāk spēles laikā izvairījās no Karansas, kurš bija dažu centimetru attālumā no otro vārtu sitiena.

Monreāla panāca izlīdzinājumu, puslaikā uz maiņu iznākušais Kei Kamara, kurš spēja tvert Romela Kioto centrējumu. Tā bija tāda veida iespēja, ko Savienība pati nebija spējusi pilnībā izmantot.

"Union" izdarīja maz metienu atklātā spēlē, taču netrūka iespēju to izdarīt. Tas vairāk radīja sajūtu, ka divi punkti zaudēti, nevis iegūts punkts.

Kērtins otro puslaiku raksturoja kā garlaicīgu abām komandām un teica, ka viņa komanda "dribēja tad, kad mums vajadzēja piespēlēt, un piespēlēja, kad mums vajadzēja driblēt."

Philadelphia Union var būt kopvērtējuma pirmajā vietā, taču viņi vēl nejūtas kā labākā MLS komanda.

Tas komandai ir gan pozitīvs, gan negatīvs. Joprojām ir vietas uzlabojumiem, vienlaikus ieņemot vietu kopvērtējumā, nav slikta pozīcija.