Pitsburgas Steelers ir jāpārtrauc Brauna steidzīgais uzbrukums, lai būtu cerības uz izslēgšanas spēlēm

Kad pirms gandrīz četriem mēnešiem Pitsburgas Steelers tikās ar Browns, spēles izšķirošais faktors bija skaidrs.

"Browns" veica 171 jardu, 29. nedēļā "First Energy" stadionā Klīvlendā pārspējot "Steelers" ar 17:3. Niks Čubs tajā ceturtdienas vakarā septembrī veica 113 jardus 23 sitienos, bet Karīms Hants pievienoja 47 jardus 12 mēģinājumos.

Tradicionālā gudrība liecina, ka galvenais, lai Steelers (8-8), lai svētdien savā laukumā Akrisūras stadionā pieveiktu Browns (7-9), ir pārtraukt skrējienu. Tomēr vieglāk pateikt, nekā izdarīt, jo Browns ieņem sesto vietu NFL skrējienā ar vidēji 147.3 jardiem spēlē.

Neskatoties uz to, Steelers ir jāatrod veids, kā ierobežot Čuba un Hanta tandēmu, ja viņi vēlas tikt pie izslēgšanas spēlēm.

Lai sasniegtu pēcsezonu, Steelers jāuzvar un Ņujorkas Jets jāuzvar Maiami Dolphins un Bufalo Bills jāuzvar New England Patriots. Zaudējums izslēgtu Steelers, kas pēc sezonas sākuma ar 3:7 ir uzvarējuši piecās no sešām spēlēm.

"Kad jūs gatavojaties Klīvlendai, jums ir jāciena viņu spēle un jo īpaši Niks Čubs un Karīms Hants," šīs nedēļas sākumā iknedēļas preses konferencē sacīja "Steelers" treneris Maiks Tomlins. "Viņiem ir jābūt labākajam tandēmam futbolā, un viņiem nav vajadzīgs mans atbalsts. Viņu lente un viņu CV par to runā. Mums tur ir jādara labs darbs.

"Pagājušajā reizē, kad mēs spēlējām, viņi uzvarēja atgrūšanas spēlē. Spēles gaitā nogurums kļuva par faktoru. Varat tikai apskatīt īso jardu iespēju skaitu, kas viņiem bija otrajā puslaikā. Manuprāt, otrajā puslaikā viņi piecas reizes panāca trešo un 1. Un tas tikai runā par to, kā spēle norit.

Browns realizēja tikai 6 no 16 trešajiem sitieniem, bet ceturtajā sitienā bija 3 no 4. Tomēr Tomlins sacīja, ka Klīvlendas spēja iekļūt šajās situācijās bija svarīgāka par konversijas līmeni.

"Tas liecina par efektīvu skrējiena spēli, kas ļauj jums tikt galā ar trešo kritumu," sacīja Tomlins. “Kāds puslaikā ir guvis piecus trešdaļu un 1, tāpēc jums nebūs laba spēles puse. Jums nebūs laba spēles puse no ārpus laukuma perspektīvas, spēles laika perspektīvas, neviena no šīm diskusijām, jo ​​atkal, katru reizi, kad viņi nokļūst šajā pagalmā, viņi saņem jaunu kritienu komplektu un tā. trešā dūna ir tā sastāvdaļa.

“Tas, kas izraisīs šīs trešās lejupslīdes, nodiluma sastāvdaļa spēlē, būs liela sastāvdaļa. Tā vienmēr ir, kad tu spēlē Klīvlendas Browns, un viņiem ir Niks Čubs un Karīms Hants. Kad viņi iekļūst trešajā un 1. un 2. punktā, tu esi miris. Viņi var to vadīt, viņi var to mest, viņi var darīt visu, ko vēlas darīt šajos apstākļos, un tāpēc mēs pievērsīsim tam uzmanību.

Steelers ir septītajā vietā līgā steidzīgajā aizsardzībā ar 106.5 jardiem spēlē. Pašreizējās trīs uzvaru sērijas laikā viņi ir īpaši labi apturējuši skrējiena spēli.

Piekāpjoties 215 jardiem uz zemes 14. nedēļā zaudējot Ravens, Steelers Ziemassvētku vakarā noturēja Karolīnas Panthers līdz 21 jardam un Lasvegasas Raiders un NFL vadošo rusher Džošu Džeikobsu līdz 58 jardiem.

Ravens kopējais atspēlēšanās mačā pagājušajā nedēļā bija 120 jardi, kad Steelers izcīnīja uzvaru ar 16:13 svētdienas nakts futbolā Baltimorā. Drošība Minkahs Ficpatriks vadīja aizsardzību ar deviņiem sitieniem, tostarp četriem solo apstādinājumiem.