Spēlētāju vērtējumi un tas, ko mēs uzzinājām

FC Barcelona La Liga vadībā no Madrides Real atkāpās par astoņiem punktiem pēc tam, kad svētdienas vakarā Camp Nou stadionā ar 3:0 uzvarēja Sevilla, pateicoties Žordi Albas, Gavi un Rafinjas vārtiem.

Šeit ir daži spēlētāju vērtējumi un tas, ko mēs uzzinājām no neizšķirta.

Marc-Andre Ter Stegen

Lielāko spēles daļu viņam nebija daudz ko darīt, izņemot to, ka viņš bija modrs pāris pretuzbrukumos, kas bija nekas, un nācās atsākt Barca spēli, kad bumba viņam tika piespēlēta atpakaļ. Knapi tika pārbaudīts ar vēlu sitienu ar galvu, kad Barca jau bija krietni priekšā. 7

Jordi Alba

Iesita jauku bumbu Raphinha pēc tam, kad Busketss tika nogādāts un pārņēma kapteiņa apsēju. Pēc ceturtdaļas stundas viņam nepaveicās, ka Levandovski ar nosargātu centrējumu neatrada soda laukumā un vēl viena viņa bumba bija apdraudēta no gūtā stūra. 35. minūtē apspēlēja bīstamu izrāvienu, riskējot tikt pakļautam piespēlei no Sevilla labās malas. Viens no viņa vēlā pirmā puslaika centrējuma centrējums bija Nemanja Gudelja gandrīz paša vārtu guvums, un viņš bija pilnībā pelnījis ievadvārdus ap stundas atzīmi. Piespēli Rafinhas labā un nodrošinās Alehandro Baldem daudz pozicionālas sāncensības šajā spēlē. 9 – SĒCĪBAS VĪRS

Andreas Kristensens

Vēl viens stabils priekšnesums no dāņa, kurš vienmēr ir foršs un nosvērts. Palīdzēja aiztaupīt Pedri potenciālos sārtumus, kad "8" pirmajā puslaikā zaudēja bumbu vidusdaļā. 8

Ronalds Araujo

17. minūtē tika pie stūra sitiena ar galvu. Labi sekoja atpakaļ, lai bloķētu bīstamu Sevilla piespēli pāri laukumam, tuvojoties puslaikam, lai gan tika pacelts malējais karogs. Saņēma aplausus par Ivana Rakitiča dubulto niršanas galvu. Otrajā puslaikā izgāja laukumā, neskatoties uz nejauku sitienu, un bija spēcīgs līdz beigām. 8

Žils Kounde

Spēlējot tieši atspēlējoties, francūzis var tikt uz priekšu un būt azartiskam. Viņš bija viena no daudzsološākajiem Barcas pirmā puslaika gājieniem, kas labi savienojās ar Rafinju, taču Levandovskis bija pārāk lēns, cenšoties iedarbināt Gavi. Atrasts Raphinha ar garo bumbu, kas ļāva viņam uzstādīt Gavi. 8

Sergio Buskets

Pārsteidza Franck Kessie pēc šķebinoša agra pārkāpuma, tāpēc viņam nebija pietiekami daudz laika, lai ietekmētu maču. Cerams, ka viņa sitiens nav pārāk nopietns, ņemot vērā Barcas pilno kalendāru. Saskaņā ar Cadena SER, viņa nometne ir teikusi, ka kapteinis varētu būt prom divas līdz trīs nedēļas. N / A

Frenkie de Jong

Bija spilgts agrs sākums, kontrolējot tempu, bet viņš sāka zaudēt vidējās līnijas cīņu labās 10 minūšu laikā Sevilla komandai, kad pulkstenis bija aptuveni 35. Pēc pārtraukuma bija labāks un spēlēja ar Albu, lai asistētu Rafinjam. 7

pedri

Vienmēr meklēja savienojumu ar spēli un vītni caur pēdējo bumbu, taču pirmajā puslaikā bija diezgan anonīms. Aizvadīja daudz labāku otro 45. laiku un vairāk ietekmēja spēli. 7

Gavi

Atdzīvojās, gandrīz sniedzot rezultatīvu piespēli Levandovskim pirmajā puslaikā. Neraugoties uz savu īso augumu, gaisa divcīņās viņš bija reti zaudētāju pusē. Labi atvēra laukumu vienā pārtraukumā, ko pārtrauca Raphinha sliktais lēmums. Loic Bade gandrīz nocirta galvu, taču viņš to atcēla. Bija pastāvīgs drauds, un atmaksāšanās bija viņa gūtie vārti 70. minūtē, kad viņš bija pirmais "6" kreklā, kad Rafinha viņu atrada pie aizmugurējā vārtu staba. 8

Robert Lewandowski

Bija kluss atvērums 15 minūtes pirms Alba un Gavi iesaistījās spēlē. Gandrīz konvertēja 18 gadus veco puisi sitienu ar galvu, bet pēc tam atkal nokrita, līdz raķete gandrīz aizlidoja garām Bono viņa kreisā staba iekšpusē un viņu nogāza Marokas Katara 2022 zvaigzne. Vajadzēja darīt labāk, kad tika doti vadības groži bīstamā pirmā puslaika beigās, un vajadzēja ātrāk atrast Gavi. Tāda pati loģika attiecās uz citu Alba krosu pēc intervāla. Lai gan viņš bija tuvu ar vēlu zemu raidītu brīvsitienu, viņa izrādē nebija daudz par ko rakstīt. 6

Raphinha

Brazīlieša pārliecība atkal pieaug, kad runa ir par mēģinājumu piesaistīt pretinieku spēlētājus, lai gan viņš baudīja nelielus agrīnus panākumus. Ksavi bija dusmīgs uz viņu, kad viņš maz piebilda, ka Gavi atvēra parku vidējā līnijā un nometa to no labās malas pēc pusstundas. Otrajā puslaikā izgāja ar atsperi savā solī un pārvietojās vairāk centrā, jo Kounde aizsedza labo pusi, bet atkal atzīmēja Ksavi, kad izšķērdēja vēl vienu Alba krustu pie aizmugurējā staba. Izpirka sevi ar gudru rezultatīvu piespēli Gavi labā un varēja būt varonis, kad īsi pēc tam tika izspēlēts pārsvarā, ja vien viņš neveicināja savas pūles. Uzvarēja bīstamu brīvsitienu, kad viņš atvairīja bumbu, un guva vārtus, ko viņa izturība bija pelnījusi. Atnesa Ferran Torres aplausiem. 8

Aizvietotāji

Franck Kessie

Ātras kājas un vēsa piespēle Rafiņam izraisīja pūļa uzmundrinājumu. Pārtvēra bīstamu sitienu savā soda laukumā, kad Sevilla bija labāka komanda tuvojoties puslaikam. Sniedza jauku un gudru piespēli Alba ar dink ārpus pēdas, sasniedzot viņa labāko sniegumu Barcas rindās kopš pievienošanās no AC Milan ar bezmaksas pāreju. 8

Ansu Fati

Neizdevās pārspēt savu vīrieti, ātri uzlaužot kreiso malu, taču jāatzīst, ka viņam bija maz laika, lai iekļūtu spēlē. 6

Ferāns Torress

Tuvojoties 90. minūtei, atspēlēja sliktu bumbu soda laukumā, kas bija viens no nedaudzajiem pieskārieniem īsajā izspēlē. 6

Markoss Alonso, Alehandro Balde

N / A

Ko mēs uzzinājām…

Var uzticēties kapteinim Žordi Albam, kurš vadīs karaspēku Busketsa prombūtnes laikā, taču Čavi tagad ir jāizlemj, vai viņš var turpināt darbu ar savu četru vīru pussargu, un viņam ir astoņu punktu spilvena greznība, lai vajadzības gadījumā izmēģinātu jaunas lietas.

Kesijs lika viņam kaut ko padomāt šajā ziņā, un Rafinha norādīja, ka viņš ir fiksēts labās malas uzbrucējs un ka Ksavi, iespējams, neizmantoja Gavi kā viltus, tā vietā, lai veiktu izmaiņas.

Barcas spēlētājiem tagad ir uzvarēja izaicinājumā, ko viņiem uzdeva Ksavi un izbaudīs divu dienu atpūtu. Pēc tam pēc nedēļas Villarreal būs prom.