Iespējama priekšlaicīga Pedri atgriešanās Athletic Club sadursmē Bilbao

Saskaņā ar ziņojumiem, FC Barcelona saspēles vadītājs Pedri nedēļas nogalē varētu sagādāt pārsteigumu, priekšlaicīgu atgriešanos no savainojuma.

Spānijas izlases futbolists pirms puslaika satricināja februāra vidū Eiropas līgas izslēgšanas spēļu pirmās spēles neizšķirti ar Mančestras United ar 2:2.

Pēc pārbaudēm nākamajā rītā viņš bija diagnosticēts sitiens uz “labā augšstilba taisno femoris” un kopš tā laika nav piedalījies Blaugrana komandā.

Barca nepārprotami ir cīnījusies bez divdesmitgadnieka. Pēc tam, kad United tika izsists no minētajām kontinentālajām sacensībām, atbildes spēlē ar 20:2 atspēlējoties, viņi pēc tam piedzīvoja šokējošu 1:1 neveiksmi izbraukumā Almerijā, kas radīja iespēju izcīnīt 0 punktu pārsvaru no Madrides Real. La Liga virsotne.

Nākamajā mačā, Spānijas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē, Barca izcīnīja drosmīgu uzvaru 1:0 pār saviem rūgtajiem sāncenšiem Bernabeu trasē, taču atkal cieta bez Pedri ierastās tempa kontroles, ilgu laiku cīnoties uz muguras.

Pēc Ronalda Araujo agra otrā puslaika noraidījuma, līdzīgs scenārijs bija arī vakardienas uzvarā pret Valencia ar 1:0. Barca šoreiz spēja palielināt pārsvaru pār Madridi no septiņiem līdz deviņiem punktiem pēc tam, kad Los Blancos panāca neizšķirtu pret Real Betis, taču 35 minūtes ilga cīņa, lai saglabātu pārsvaru, ko nodrošināja Raphinha sitiens ar galvu ceturtdaļas stundā, un Ksavi palika. lai nožēlotu neveiksmi, lai nogalinātu spēles.

Tomēr ir paredzēts, ka trenerim būs jāstiprina Roberta Levandovska atgriešanās pēc viņa paša augšstilba sitiena un Gavi no apturēšanas nākamajā Blaugrana spēlē. Un saskaņā ar AS, Pedri varētu arī stāties rindā Bilbao pret Athletic Club svētdien.

Paredzams, ka Pedri neuzvilks savu 8. kreklu līdz 19. marta līgas Clasico pret Madridi Camp Nou laukumā, kas varētu izšķirt cīņu par titulu, tomēr avots ģērbtuvēs ir teicis, ka viņam spēlēt Sanmames ir "grūti, bet ne neiespējami. ”.

Ksavi un viņa darbinieki nav pieņēmuši galīgo lēmumu šajā jautājumā, kas, domājams, tiks pabeigts tuvākajās dienās. Jebkurā gadījumā, pat ja viņš saskrāpētu sastāvu, Pedri sāks no rezervistu soliņa un vēlāk viņam atļaus ne vairāk kā 20 līdz 25 minūtes garu kamiju.

Šī ir saprātīga rīcība, kas parasti ir viens no grūtākajiem laukumiem Spānijā, kur spēlēt, un tāpēc neriskētu vēlreiz sagraut spēlētāju pirms svarīgas tikšanās ar Madridi gan līgā, gan Karaļa kausa izcīņā. no 'Pedri Potera' būs vajadzīgs visvairāk.