Premjerlīgas ziemas pārtraukums nodrošina Mančestras United ļoti nepieciešamo mini pirmssezonu

Tas varētu nebūt pilns ziemas pārtraukums, taču šīs nākamās divas nedēļas ir vistuvāk Premjerlīgai.

Tā kā Eiropā nenotiek starptautiskas spēles, lielākā daļa spēlētāju vairs nespēlēs vismaz līdz 4. februārimth.

Dažiem klubiem ziemas pārtraukums būs vajadzīgs vairāk nekā citiem.

Premjerlīga ir krietni pāri pusceļam visiem, izņemot Burnley, un šajā sezonas dabiskajā pārtraukumā Manchester City izskatās, ka līga jau ir uzvarējusi. Pepa Gvardiolas komanda nedēļas nogalē nospēlēja neizšķirti ar Southampton, taču pirms tam uzvarēja iepriekšējās divpadsmit Premjerlīgas spēlēs. Viņiem nav nepieciešams pārtraukums, un, ja kas, tas varētu kaitēt City tempam.

Tālāk Liverpūle priecāsies par pārtraukumu, jo tas nozīmē, ka Āfrikas Nāciju kausa izcīņas dēļ Mohameds Salāhs un Sadio Manē izlaidīs mazāk līgas spēļu, un Chelsea treneris Tomass Tušels saka, ka viņa komanda ir "garīgi un fiziski nogurusi". Februārī Chelsea ir jāspēlē arī klubu Pasaules kauss.

Taču Manchester United varētu gūt vēl lielāku labumu no pārtraukuma. Viņu jaunais boss Ralfs Rangniks ir pazīstams ar ļoti unikālu spēles stilu ar daudziem presingiem un neparastiem sastāviem, piemēram, 4-2-2-2. Viņš ir vairāk “projektu” vadītājs, nevis ugunsdzēsējs, un tomēr viņš tika pieņemts, lai aizstātu Ole Gunaru Solskjēru tieši pirms viena no drudžainākajiem laikiem futbola kalendārā.

United ir tikai vienu reizi zaudējis Premjerlīgā kopš sakāves ar 4:1 pret Watford, kuras rezultātā Solskjēram tika parādītas durvis. Taču, lai gan rezultāti nav bijuši briesmīgi, United sniegums līdz šim ir bijis diezgan neiedvesmojošs.

Tam nevajadzētu būt pārsteidzošam, ņemot vērā to, cik maz laika Rangnikam ir bijis strādāt ar spēlētājiem. Tagad viņam ir kaut kas līdzīgs mini pirmssezonai ar viņiem, Rangnikam būs nedaudz vairāk laika, lai liktu United spēlēt tā, kā viņš vēlas, lai viņi spēlētu.

Viņš nav vienīgais jaunais menedžeris, kurš gūst labumu no šīs “mini pirmssezonas”. Aston Villa ir atbalstījusi jauno menedžeri Stīvenu Džerardu transfēru tirgū, piesaistot vairākus spēlētājus jau šoziem.

Lielākais no šiem vārdiem, Filips Koutinju, pilda starptautisko pienākumu. Taču, runājot par taktiku, Džerards varēs strādāt, lai maksimāli izmantotu jauno malējo aizsargu Lūkasu Diņē. Viņa uzbrukuma īpašības ir vienas no labākajām līgā, taču Viljas otrā flangā Metijs Kešs ir arī ļoti uzbrukuma noskaņots, tāpēc, iespējams, būs jāpastrādā ar pārējo komandu, lai nodrošinātu, ka tad, kad Digne un Kešs spēlē kopā, opozīcija nevar izmantot vietu aiz viņiem.

Neatkarīgi no tā, kuru Everton nolīgs par savu jauno menedžeri, tas arī gūs labumu no nedaudz laika ar komandu pirms pirmās spēles, tāpat kā Watford jaunais menedžeris, ja klubs nolems šķirties no Klaudio Ranjēri.

Taču Ņūkāslas United galvenais treneris Edijs Hovs nesaņems tik lielu labumu kā citi līgas jaunie menedžeri, galvenokārt tāpēc, ka jaunais uzbrucējs Kriss Vuds pilda starptautiskos pienākumus Jaunzēlandē.

Daudz ir runāts par Ņūkāslas lēmumu ziemas pārtraukumu pavadīt Saūda Arābijā. Patiesībā, ja ne Covid-19, puse Premjerlīgas nākamo nedēļu pavadītu Tuvajos Austrumos. Pašreizējā situācijā Arsenal, kas atrodas Dubaijā, ir vienīgā komanda, kas ir devusies uz siltākiem apgabaliem. Saūda Arābijas brauciens varētu novērst Ņūkāslas uzmanību, taču Hovs to varētu izmantot arī savu spēlētāju motivēšanai.

Ņūkāslas izkrišanas sāncenšiem, iespējams, vairāk vajadzīgs ziemas pārtraukums, jo "Watford" un "Everton" ir nepieciešams kaut kas, lai mainītu savus sliktos rezultātus, bet Līdsas "United" ir vajadzīga iespēja atpūsties un atgūties no traumām, lai viņi varētu spēlēt tādu futbolu kā Marselo. Bielsa vēlas.

Līgas līdervienībai Burnley pārtraukums ir vajadzīgs pat vairāk nekā jebkuram citam, jo ​​Covid-19 pēdējā mēneša laikā smagi skāra klubu, viņu zvaigžņu uzbrucējs Kriss Vuds janvāra transfēru logā tika iespiests Ņūkāslas klubā, un viņu vasarā noslēgtais Maksvels Kornets joprojām spēlē. Āfrikas Nāciju kauss.

Šonam Dišam Tērfmūras laukumā ir daudz ko atrisināt, pirms Premjerlīga atsāksies, un viņam ir tikai līdz 6. februārim, kad Burnley spēlēs ar Watford, kas ir vienīgā Premjerlīgas neizšķirts šajā nedēļas nogalē.

Sezona varētu būt vairāk nekā puse, taču tas, kā treneri izmantos 16 vai 17 dienas līdz nākamajam līgas mačam, var būtiski ietekmēt viņu sniegumu pārējā 2021./22. gada sezonas daļā.