Saūda Arābija Argentīnai rada seismisko Pasaules kausa triecienu

Saūda Arābijas Salehs Al Šeri svin kopā ar saviem komandas biedriem pēc tam, kad FIFA Pasaules kausa Katara 1 C grupas spēlē starp Argentīnu un Saūda Arābiju Lusail stadionā 1. gada 2022. novembrī Lusail City, Katarā guva vārtus, panākot 22:2022. .

Džeimss Viljamsons – Ama | Getty Images Sports | Getty Images

Saūda Arābija sagādāja vienu no lielākajiem satricinājumiem Pasaules kausa vēsturē, jo Selema Al-Dawsari satriecošā solo spēle Lusail Iconic stadionā nodrošināja uzvaru pār Argentīnu C grupā ar 2:1.

Laiks apstājās, kad Al-Dawsari izrāva bumbu no debesīm un pagrieza iekšā divus Argentīnas aizsargus, pēc tam izvirzot savu finišu ārpus Aston Villa aizsarga Emiljano Martinesa, radot vienu no lielākajiem mirkļiem jebkurā Pasaules kausa finālturnīrā.

Lionels Mesi pēc strīdīga VAR lēmuma (10) bija izvirzījis vadību vienam no pirmsturnīra favorītiem no XNUMX metru soda sitiena atzīmes, taču Salehs Al Šeri panāca izlīdzinājumu tikai trīs minūtes otrajā periodā, radot visvarenu satraukumu.

Rezultāts beidza Argentīnas 36 neuzvarēto spēļu sēriju, kas stiepjas līdz sakāvei pret Brazīliju pirms trim gadiem, taču šī bija lieliskākā diena Saūda Arābijas futbola vēsturē.

"Tas ļoti sāp. Mēs sapņojām par Pasaules kausa sākšanu ar uzvaru,” sacīja Mesi triecienpartneris Lautaro Martiness. "Bet tas ir noticis, un tagad mums ir jātrenējas un jādomā uz priekšu.

"Šo spēli zaudējām mūsu pašu kļūdu dēļ, galvenokārt otrajā puslaikā. Ir detaļas, kas maina, un mums ir jāizlabo savas kļūdas.

Kad Argentīna pēdējo reizi zaudēja savā atklāšanas Pasaules kausa grupas spēlē 1990. gadā pret Kamerūnu, tā iekļuva finālā, kur zaudēja Vācijai, taču tas dienvidamerikāņus šobrīd maz mierinās pēc sakāves pret nāciju, kas rangā 51. pasaules futbols.