Serēna Viljamsa zaudē emocionālajā Toronto noraidījumā, cer uz Sinsinati, US Open

Serēnai Viljamsai tas bija emocionāls noraidījums trešdienas vakarā notikušajā pēdējā mačā Kanādā.

Fani National Bank Open Toronto, 12,500 XNUMX no tiem saskaņā ar New York Times, sveica viņu ar ovācijām un ieradās viņas mačā ar Belindu Benčiču ar uzrakstiem “Paldies, Serēna” un “Laipni lūdzam Viljamsa šovā”.

Benčičs, 2020. gada olimpiskais zelta medaļas ieguvējs no Šveices, Serēnas pirmajā mačā ar 40:23, 6:2 dominēja pār 6 gadus veco, 4 kārtējo Grand Slam čempionu. kopš otrdienas paziņojuma, ka viņa plāno doties pensijā pēc gaidāmā US Open.

Benčičs jau no pirmās spēles saglabāja atgriešanās spiedienu uz Viljamsu. Šveicieši uzvarēja iemetienā, izvēlējās saņemt un ieguva divas breikbumbas atklāšanas geimā. Viljamsa tos izglāba ar clutch servēšanu, bet Benčičs turpināja divreiz breikot Viljamsu atklāšanas setā, noslēdzot rezultātu pēc 41 minūtes.

Serēna atrada labāku panākumu 3. setā aiz savas serves, bet Benčiča beidzot ieguva breiku 3:1 geimā, kad Viljamsa pieveica dubultkļūdu breikbumbā. Benčičs uzvaru noslēdza pēc 17 stundas un 25 minūtēm. Benčičs finišēja ar 13 uzvarētājiem līdz 13 nepiespiestajām kļūdām, bet Viljamsa guva 18 uzvarētājus līdz XNUMX nepiespiestajām kļūdām.

"Tas, protams, bija daudz emociju," Viljamsa sacīja publikai. "Man patīk šeit spēlēt, man vienmēr ir paticis šeit spēlēt. Kaut es būtu varējis spēlēt labāk, bet Belinda šodien spēlēja tik labi. Tās ir bijušas interesantas 24 stundas.

“Kā jau teicu rakstā, man ir šausmīgi atvadīties. Bet ardievu Toronto.

Viljamsa nākamnedēļ dosies uz Sinsinati, kur viņa uzvarēja Western & Southern Open, kurā viņa uzvarēja 2014. gadā un 15. gadā un kur viņi to jau reklamē kā pēdējo iespēju Sinsinati faniem redzēt Serēnu darbībā.

Paredzams, ka Viljamsa beigs karjeru ASV atklātajā čempionātā Ņujorkā, sākot no 29. augusta. Amatpersonas šonedēļ paziņoja, ka pēc paziņojuma par viņas aiziešanu uz gada pēdējo galveno spēli un Serēnas karjeru tika pārdotas 13,000 XNUMX biļešu.

Viljamsa ir izcīnījusi 106 uzvaras atklātajā čempionātā un 10 reizes spēlējusi finālā – abi ir Open Era rekordi. Viņa ir neizšķirta ar Krisiju Evertu ar sešiem tituliem Ņujorkā un joprojām ir 23 Grand Slam vienspēļu tituliem, kas ir viens no Mārgaretas Kortas visu laiku rekorda 24 tituliem.

Viņas pēdējais galvenais turnīrs notika 2017. gada Austrālijas atklātajā čempionātā, un kopš tā laika viņa ir sasniegusi četrus galvenos finālus, tostarp divus Ņujorkā 2018. gadā un 19. gadā.