Ass sākums, dramatisks finišs ļauj vikingiem ieņemt pirmo vietu

Lūk, fakti: Minesotas Vikings ir vienatnē pirmajā vietā NFC North pēc uzvaras pār Čikāgas Bears ar 29:22. Kvartnieks Kērks Kazinss uzstādīja komandas rekordu, spēli uzsākot ar 17 spēles pabeigšanu pēc kārtas. Aizsardzības aizsargs Kamerons Danclers izcīnīja uzvaru, izraujot bumbu no bijušā vikinga Ihmira Smita-Marsetes rokām un pārtraucot Čikāgas bumbu, kas varēja beigties ar neizšķirtu piezemējumu.

Ir vairākas lietas, ko "Vikings" var svinēt, komandai gatavojoties ceļojumam uz Dienvidfloridu, lai stātos pretī Maiami "Dolphins" komandai, kas ieņem trešo vietu. Šī ir komanda, kurai nav lemts atdot punktus pirmā puslaika un ceturtās ceturtdaļas beigās, kas pārvērš spēli pretinieka labā. Tas bija komandas paraksts 3. gada sezonā, kad tā pastāvīgi sagrozīja lietas puslaika beigās/spēles situācijās.

Piešķiriet atzinību iesācēju galvenajam trenerim Kevinam O'Konelam par šī brutālā ieraduma likvidēšanu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir viņa zinātniskā plānošana vai nejaušība, vikingi vairs nav ieprogrammēti atteikties no tā sliktākajā iespējamajā laikā – lai gan pirmajā puslaikā viņi atdeva lāčiem TD ar 1:08. O'Konels arī demonstrēja savu izsaukuma prasmi pirmajā puslaikā, kad Vikings spēlēja savu labāko futbolu pēdējā laika atmiņā, pirmajā puslaikā panākot 21:3 pārsvaru.

Tad tas apstājās. Pēc tam, kad Darnels Mūnijs no Bears izdarīja cirka tvērienu, kas viņa komandai pirmajā izspēlē pēc divu minūšu brīdinājuma deva 39 jardus, Vikings zaudēja pārliecību. Tā vietā, lai balstītos uz savu sniegumu pirmajā puslaikā, kad Čikāgas sekundārajā turnīrā brīvi skraidīja tālsitienu uztvērējs Džastins Džefersons un tvēra pēc tvēriena, Vikings spēlēja provizorisku futbolu abās bumbas pusēs.

Bears spēja atkāpties aiz sava otrā gada saspēles vadītāja Džastina Fīldsa, kurš aizvadīja labāko spēli savā NFL karjerā. Viņš izpildīja 15 no 21 piespēles 208 jardus un guva 1 piezemējumu, kā arī 8 reizes skrēja 47 jardus. Bija sajūta, ka spēle, kas nepārprotami bija uzvaru ailē, drīz izslīdīs.

Šis priekšstats ieguva ticamību, kad Čikāgas PK Cairo Santos pieslēdzās 51 jarda vārtiem, kas deva Bears vadību ar 22:21 ar atlikušo 9:26. Taču tā vietā, lai izspēlētu 3 un apgrieztu bumbu vai apgrieztu bumbu ar nepatīkamu pārtvertu sitienu, Kazinss vadīja Vikings 17 izspēles, 75 jardu piezemējumu, kas aizņēma septiņas minūtes.

Kazinss pabeidza iedzīšanu, gūstot vārtus viena jarda attālumā, un pēc tam viņš trāpīja Džefersonam ar svarīgu divu punktu konversiju, kas Minesotai deva septiņu punktu pārsvaru.

Kazinss spēli pabeidza, izpildot 32 no 41 piespēles 296 jardus ar 1 piezemējumu un 1 pārtvertu bumbu papildus savam TD skrējienam. Viņš zina, ka viņa komanda palaida garām iespēju pārtraukt spēli pēc savas agrīnās priekšrocības izveidošanas.

"Mums ir jāspēlē labāk visā spēļu garumā, lai mēs varētu atkāpties un neiedzīvoties šajās spēlēs pēdējās divās minūtēs." Cousins ​​teica. "Tas būs izaicinājums, kas virzās uz priekšu. Ja mēs izkļūstam kādam priekšā, kā mēs varam vienkārši atrauties un nepakavēties?

Pēc tam, kad aizsargs izvirzīja Minesotu vadībā, bija vairāk nekā pietiekami laika, lai Bears atbildētu. Tomēr, kā minēts iepriekš, tie nav tie paši vecie vikingi. Šķiet, ka Fīldss Čikāga bija kustībā, taču Danclers pielika punktu atgriešanās iespējai, kad izņēma bumbu no Smita-Marsetes rokām.

Spēle nenotika nejauši, jo Dantzlers bija ļoti labi pazīstams ar uztvērēja paradumiem, jo ​​viņš spēlēja un trenējās kopā ar komandu pagājušajā gadā. "Viņš ir brīvs ar bumbu," Dantzlers teica no Smita-Marsetes. "Es redzēju iespēju un izmantoju to."

Rezultātā "Vikings" noslēdza spēli ar lielu aizsardzības spēli. Skol!

Vai pirmās vietas ieguvēji Vikingi ir lieliska komanda? Pagaidām nē, taču ir uzlabojumu pazīmes, kas liecina par labu nākotnei.