Visvieglāk līdzjutējiem ir vainot galveno treneri par to, ka komanda nedarbojas. Šis degpunkts kļūst arvien karstāks, kad jūs ieejat Ņujorkas laukumā, un daži no kaislīgākajiem faniem pasaulē jūs katru dienu grilē.

Pērn par gada labāko treneri tika atzīts Toms Tibodo. Viņš ir arī tas pats cilvēks, kurš ir nosēdināts uz karstā sēdekļa par darbu, ko viņš ir paveicis šajā sezonā. Izpētīsim, ko viņš ceļ galdā, un lietas, ko viņš noņem no galda kā galvenais treneris.

Turi Viņu

Jebkāda pamatota analīze prasa labos un sliktos, kas tiek izvilkti gaismā, un ir daudz laba, kas nāk ar Thibodeau vadīto komandu.

Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka aizsardzība joprojām bija 11. ranga vienība līgā, lai arī šosezon spēlēja sliktākus aizsardzības personālu. Redžija Buloka zaudēšana un nespēja spēlēt Nerlensu Noelu lielāko sezonas daļu ietekmēja vienības efektivitāti. Pārkāpējs numur viens, iespējams, bija vērtīgais ieguvums, ko komanda ieguva starpsezonas laikā.

Šī vērtīgā iegāde nāk Kemba Walker vārdā. Vokers sezonā ienāca ar tik daudz solījumu, taču galu galā cieta neveiksmi dažādu iemeslu dēļ. Džonatans Makri no Knicks filmu skola bija lieliska statistika par punktu starpību komandā ar un bez Vokera:

Un visbeidzot, mana mīļākā dīvainā statistika:

• Knicks neto reitings bez Kembas Vokera šosezon: pozitīvs 2.4 3008 minūtēs jeb 76 procenti sezonas.
  • Knicks neto reitings ar Kemba Vokeru laukumā šosezon: negatīvs 9.1 948 minūtēs.

Tas man ļoti atgādina pagājušā gada ieslēgšanas/izslēgšanas skaitļus, kas saistīti ar Deriku Rouzu (plus 10.6 937 minūtēs ar Rouzu; mīnus 0.3 1301 minūtē bez Rouza iegādes; mīnus 1.1 1200 minūtēs pirms Rouza ierašanās).

Statistika lieliski atspoguļo komandas neveiksmi ar Vokeru. Ekstrapolējot datus, daži varētu likt domāt, ka viņa sniegums bija vislielākais kaitējums komandai un viņa uzkrātais laiks laukumā bija enkurs, no kura pārējie Knicks nevarēja izkļūt.

Aizsardzības rādītāji mēdz to dublēt. Vienība aizsardzībā līdz Zvaigžņu pārtraukumam ieņēma 19. vietu NBA. Kopš atgriešanās no Visu zvaigžņu spēles Klīvlendā komanda ir bijusi pirmajā vietā ierindota aizsardzība NBA, laika posmā, kurā Vokers nespēja redzēt ne minūti darbības.

Tā ir Tībsa spalviņa, un tā parāda viņa spēju maksimāli pievilināt savas komandas, ja viņam uzbrukuma punktā nav pilnīga turniketa. Turklāt viņš šosezon izmantoja daudz pielāgojamāku aizsardzības shēmu, ik pa laikam apspēlējot Jeriko Simsu pret bumbu apstrādātājiem, nevis spēlējot ar savu centru viņa ierastajā kritiena stilā.

Komanda attīstīja jaunos spēlētājus un šobrīd tai ir kodols, ar kuru līdzjutēji var lepoties. Imanuels Kviklijs, Džeriko Simss, RJ Barets, Obijs Topins, Mičels Robinsons, Kventins Grims un Mails Makbraids ir spēruši soļus pareizajā virzienā ar Tibsu pie stūres. Stāsts rakstīts par Baretu pārvērtības savā otrajā gadā ietvēra sīkumu, kas, šķiet, bija vērsts uz Deividu Fizdeilu un viņa personālu, kas sajaucas ar viņa šaušanas mehāniku. Kevins Noks ne tuvu nebija sasniedzis savu potenciālu, jo viņu attīstīja tie paši darbinieki. Iespējams, ka šie spēlētāji vienmēr ir gājuši cauri šai trajektorijai, taču ir godīgi apšaubīt, vai darbiniekiem nav izdevies tos maksimāli palielināt. Ir godīgi teikt, ka Thibs un viņa komanda ir rīkojušies pretēji.

Atlaidiet Viņu

Daļēji Kemba Volkera eksperimenta neveiksmes iemesls ir tas, ka Tibodo pilnībā sabojāja viņa spēli. Viņš nerunāja Vokeram par skaidrojumu, kāpēc viņš viņu pilnībā izņēma no rotācijas, nevis vienkārši izmantoja viņu mazākā lomā. Kad viņš viņu atgrieza, viņam bija tendence viņu pārmērīgi izmantot, nostādot viņu situācijā, kurā viņš, visticamāk, cietīs neveiksmi, spēlējot ar viņu ilgu laiku, kad viņš aizsardzībā paslīdēja.

Vokers nebija vienīgais spēlētājs, kurš Knicks komandā uzrādīja sliktākus rezultātus. Džūlijs Rendls ir nepārprotams uzvarētājs šajā kategorijā, un daudz ir apspriests, vai daļa no šīs atbildības būtu jāuzņemas Tibodo pleciem. Rendls jutās pilnvarots spēlēt tieši tādā pašā stilā, kādu viņš spēlēja pagājušajā gadā, lai gan bija vairāk uguns. Viņš saglabāja bumbu dominējošo stilu, pat ja viņa sitiens bija auksts. Viņš atriebās gan pretiniekiem, gan līdzjutējiem, pat ja šķita, ka viņš to dara uz salas. The numuri Preses konferencē izvirzītais Leons Rouzs ir tikai aizsegs lietām, kurām līdzjutēji bija liecinieki visā apgabalā: spēlētājs, kurš vairākkārt pasliktināja komandu visos aspektos.

Šķiet, ka Tibodo nepiešķīra prioritāti viņa izmantošanai citā veidā vai viņa lomas samazināšanai spēlēs, kurās viņš komandai maksāja iespējamās uzvaras. Šī nevēlēšanās bija jūtama ne tikai viņa izturēšanās pret Rendlu. Dažas no viņa nopietnākajām kļūdām bija viņa stingrība, spēlējot jaunatni.

Knicks bija a -2 neto vērtējums pirms Zvaigžņu spēles pārtraukuma ar 25-34 rekordu. Pēc Zvaigžņu pārtraukuma? Šis numurs tika palielināts līdz a +3.4 cipars ar rekordu 12-11. Viens no galvenajiem iemesliem ir tas, ka beidzot spēlējam jaunos puišus.

Šīs piespiedu sirds maiņas plakātu bērns ir Kviklijs. Viņš nestartēja līdz sezonas pēdējai spēlei (pēc Visu zvaigžņu spēles), taču viņa minūtes beidzot pieauga līdz gandrīz 28 minūtēm katrā spēlē. Komanda turpināja izcelties savās minūtēs, un viņš spēlēja spēles, kas ļāva jums ieskatīties potenciālā NBA starta punkta aizsargā.

Problēma? Treneris ir devis visas norādes, ka viņš nedosies uz Kvikliju kā starta variantu, pat ja pašreizējās un topošās Ņujorkas Knicks intereses iet roku rokā ar lēmumu par 22 gadus veco spēlētāju startēt.

Topins iekrīt līdzīgā nometnē. Viņš demonstrēja spēju trāpīt džemperiem no atlēciena, trāpīt trīspunktniekus cienījamā klipā un turpināt dominēt pārejā ar palielinātu minūšu slodzi. Atkal problēma ir Topina pierādīšanā, ka gada pēdējo nedēļu laikā birojam ir grūti pilnībā uzticēties šiem skaitļiem. Lielāks izlases lielums, iespējams, ir izrādījies pietiekami, lai attaisnotu Topina sākšanu nākamgad un Rendla pārvietošanu. Diemžēl Tibodo vēlme tiekties pēc neaizsniedzamas spēles, nostādīja Knicks šovasar neizdevīgā situācijā viņa dēļ. spriešana ka komandas jaunākie spēlētāji neļāva viņiem uzvarēt. Kāpēc viņa domāšana mainītos nākamgad, ja komandā būtu gan veterāni, gan jaunieši?

Neizdomas apvainojums ir viens no Tibodo slepkavām. Viņš atgādina aizsardzības koordinatoru, kurš ieņem komandu kā galvenais treneris un atstāja uzbrukumu autopilotā. Vismaz administratīvajam birojam būtu jāpilnvaro papildu palīgs, lai viņš mēģinātu atrisināt šo tiesas galu.