Komandas jaunumi un sākumsastāvs

FC Barcelona ir jāuzvar Galatasaray Stambulas Nef stadionā, lai ceturtdien iekļūtu Eiropas līgas astotdaļfinālā.

Pēc pagājušajā nedēļā Camp Nou bezvārtu neizšķirta 0:0, kur Ksavi Ernandesa vīri pirmo reizi 93 dienu laikā nespēja gūt vārtus un 16 metieni tika zaudēti, katalāņi centīsies izvairīties no papildlaika un sodiem naidīgā laukumā, kas bieži ir bijis tika raksturots kā "elle" ar vienu aci svētdienas El Clasico tikšanās reizē ar Madrides Real.

Tiek ziņots, ka pirmajā posmā puslaikā aizrādījis savus apsūdzētos par intensitātes samazināšanos, kas bieži vien ir licis viņiem pārliecinoši pārspēt un gūt četrus vārtus pret pretinieku pēdējā laikā, Ksavi norādīja, ka uzvaras atslēga slēpjas cītīgā darbā ar un bez tā. bumba".

"Tas ir fināls," sacīja treneris. "Mēs nevaram paslīdēt, tas ir visu vai neko. Mums ir vajadzīga lielāka intensitāte nekā pirmajā posmā.

"Man nepatika pirmais puslaiks," viņš atzinās. "Otrajā puslaikā bijām labāki, bet ne klīniski."

"Pret Osasuna", pret kuru katalāņi svētdien La Liga uzvarēja ar 4:0, "mēs nogalinājām spēli agri, jo mums bija intensitāte un ātra bumbas cirkulācija, un tādai jābūt arī rīt," atzīmēja Čavi.

“Pagājušajā nedēļā mēs neizpildījām mājasdarbus, un tagad mums jāuzvar izbraukumā grūtā stadionā ar līdzjutējiem, kuri patiešām atbalsta komandu, kas ir vieni no labākajiem Eiropā. Situācija ir tāda pati kā pret Napoli,” viņš norādīja, kad Barca savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 un tāpēc tai bija nepieciešams liels rezultāts uz ārzemēm, kas ļāva izspēlēt 4:2.

Tomēr Ksavi spiediens, ka viņam ir jāpanāk rezultāts, lai saglabātu cerības uz sudraba izstrādājumiem šajā sezonā, nav problēma. "Man tas patīk," viņš teica. “Esmu konkurētspējīgs, uzvarētājs. Tāpat arī spēlētāji. Šīs ir situācijas, kas mums patīk. Tā ir iespēja. No šīs Napoli spēles iznācām pastiprināti, un tagad varam darīt to pašu.

"Galvenais mērķis ir atgriezties Čempionu līgā, taču šīs ir Eiropas sacensības, un mēs vēlamies parādīt, ka varam konkurēt Eiropā," uzsvēra Čavi, nosaucot Eiropas līgu par "lielisku konkurenci".

Cenšoties noturēt Barcu tajā, vārtos stāsies Marks Andrē ter-Štēgens, ko atbalstīs Žordi Alba, Žerārs Pikē, Ronalds Araujo un Serdžino Dests.

Vidējā līnijā Serhio Busketss noteiks spēli aiz Pedri un Frenkija de Jonga, kamēr Ferans Toress un Pjērs Emeriks Aubamejans veidos uzbrukuma priekšējo līniju.