Labie, sliktie un neglītie no Green Bay Packers zaudējuma līdz Buffalo Bills

Ārons Rodžerss, kuram tagad ir 18 gadith NFL sezona bija tikai sezonas gada profesionālis.

Pašreizējie debitanti Kvejs Vokers un Romeo Dubs bija tikai sešus gadus veci. Un galvenais treneris Mets LaFlērs bija ceturtdaļas treneris Mičiganas ziemeļdaļā.

Gads bija 2006. gads, un tā ir pēdējā reize, kad Green Bay Packers bija 3:5. Līdz svētdienas vakaram.

Satītais Packers devās uz Bufalo — neapšaubāmi NFL labāko komandu —, un viņus urbja varenais Bills.

Bufalo aizsargs Džošs Alens iemeta pāris piezemējumus, Grīnbejas aizsardzība atkal cīnījās un Bills uzvarēja ar 27:17.

Bufalo uzlabojās līdz 6-1, un tai ir labākais rādītājs AFC. Packers (3-5) pirmo reizi kopš 2016. gada zaudēja ceturto spēli pēc kārtas un NFC ziemeļos atpalika no Minesotas (3-6) par 1½ spēlēm.

Lūk, labais, sliktais un neglīts no Bufalo uzvaras pār Packers.

LABAIS

Palaidiet spēli: Packers darīja visu iespējamo, lai nostiprinātu skrējienu, pārvaldītu bumbu un noturētu to prom no Alena. Un Grīnbeja to paveica ļoti labi.

Packers noskrēja sezonas rekordu – 208 jardus un vidēji veica 6.7 ​​jardus. Un, ja aizsardzība būtu spēlējusi labāk, šī uzbrukuma pieeja varētu būt bijusi pietiekami laba, lai izraisītu milzīgu satraukumu.

Ārons Džonss skrēja uz sezonas rekordu 143 jardus ar 20 piespēlēm, kā arī pārtvēra četras piespēles. Džounss veica 32 jardus ilgu skrējienu un vidēji vienā gājienā sasniedza iespaidīgus 7.2 jardus.

AJ Dilons arī noskrēja 54 jardus ar 10 gājieniem (5.4), un abas aizmugures lielu daļu bojājumu nodarīja pēc saskares.

Grīnbejas pirmajā puslaikā bija 83 skrējiena jardi, kas palīdzēja tai kontrolēt bumbu gandrīz 17 minūtes. Pēc tam Packers otrajā puslaikā noskrēja 125 jardus, neskatoties uz to, ka viņu piespēle līdz pēdējām minūtēm bija neveiksmīga.

Ja Grīnbeja turpmākajās nedēļās sekos šim plānam, iespējams, tas joprojām var glābt šo neapmierinošo sezonu.

ROMEO DOUBS: Nevienam nebija vajadzīgs pārliecības vairotājs vairāk kā Doubs, debitants, kurš pagājušajā nedēļā netrāpīja saviem četriem mērķiem.

Doubs to vajadzēja panākt ar 19 jardu, cirka tvērienu par piezemējumu otrās ceturtdaļas vidū, kas panāca Packers ar 14:7.

Doubs apgrieza stūra aizsargu Taronu Džonsonu, pēc tam Dubsam pašam nācās pagriezties atpakaļ, lai panāktu jauko tvērienu. Doubs paveica izcilu darbu, nokāpjot no abām kājām, saglabāja kontroli pār bumbu un izdarīja vienu no Packers iespaidīgākajiem tvērieniem sezonā.

Doubs arī ceturtajā ceturtdaļā guva 26 jardus un pabeidza nakti ar četriem tvērieniem 67 jardos.

ŠIS UN TAS: Stūra aizsargi Rasulas Duglass un Džeirs Aleksandrs abiem bija ceturtās ceturtdaļas pārtvertās bumbas. Sezonas pirmajās sešās nedēļās Alens bija iemetis tikai četras pārtvertas bumbas. ... Jaunais Samori Ture piedzīvoja savu pirmo piezemējumu karjerā, ceturtajā ceturtdaļā ieraidot 37 jardu no Rodžersa.

SLIKTAIS

KRISTIANS VOTSONS: Grīnbejas otrās kārtas drafta izvēlei ir bijis vilšanās gads.

Vatsons izlaida lielu daļu treniņnometnes pēc ceļgala operācijas. Viņš arī ir izlaidis trīs spēles paceles cīpslas savainojuma dēļ, ieskaitot pēdējās divas sacensības.

Vatsons atgriezās svētdien, bet ilga tikai astoņas spēles.

Trešajā un 15 jardā Rodžerss trāpīja Vatsonam pa vidējo ekrānu 12 jardus. Bet Vatsons guva smadzeņu satricinājumu pēc Tremeina Edmunda sitiena un neatgriezās.

"Es domāju, ka jebkurā uzbrukumā jūs vēlaties, lai ātrs spēlētājs laukumā vismaz vienā no jūsu uztvērēja pozīcijām atklātu situāciju," pagājušajā nedēļā par Vatsonu teica Packers uztvērēju treneris Džeisons Vrabls. "Cilvēki, protams, ciena viņa ātrumu. Viņš ir spēcīgs, viņš ir liels. Jūs visi varat redzēt šīs lietas.

"Skaidrs, ka, skatoties kaseti un esat aizsargs, jums ir jārespektē šis ātrums, jo viņu skries cilvēki. Viņš ir paveicis lielisku darbu rehabilitācijas un atveseļošanās laikā, kā arī jūtas lieliski, tāpēc es priecājos redzēt, kur viņš iesaistīsies šajā spēlē.

Vatsonam bija labi doties pirms sacensībām. Taču, tāpat kā pārāk daudzas reizes šajā sezonā, spēles beigās Vatsons bija aptuvenā formā.

ZAUDĒJUMI ATBILDĒJIEM: Grīnbejas debitants saspēles vadītājs Kvejs Vokers saņēma nesportisku sodu un tika izmests no spēles pēc tam, kad Bufalo treniņu komandas saspēles vadītājs Zaks Deividsons uz Bills sānu līniju bija pagrūdis.

Tas bija bezjēdzīgs, savtīgs lēmums, jo šķita, ka Deividsons mēģināja atturēt Vokeru no krišanas.

Tikai dažas minūtes vēlāk Packers iekšējais saspēles vadītājs De'Vondre Kempbels izstājās ar labā ceļgala savainojumu, atstājot Grīnbeju šajā pozīcijā.

Bez Vokera un Kempbela Packers otrajā puslaikā apspēlēja Jesaju Makdafiju un Ēriku Vilsonu.

CETURTĀS NEIZDEVUMI: Atpaliekot ar rezultātu 27:10, ceturtās ceturtdaļas sākumā Packers piebrauca pie Bufalo 26 un saskārās ar ceturto un 1.

Grīnbejs visu nakti bija palaidis bumbu pēc saviem ieskatiem un raidīja Džounsu pa vidu. Tomēr Bufalo aizsargs fons Millers uzspridzināja Packers uzbrukuma līnijas labo malu, kas pavēra ceļu stūra aizsargam Taronam Džonsonam, lai viņš varētu iebraukt neskartam un izmest Džounsu, zaudējot 1 jardu.

ZEM SPIEDIENA: Buffalo visu nakti piedzīvoja milzīgu spiedienu, īpaši vidū.

Tackles Ed Oliver un Tim Settle bija milzīga ietekme visu nakti. Un, lai gan Rodžerss tika atlaists tikai divas reizes, viņš bija pakļauts piespiedu kārtā daudzās atkāpšanās vietās.

Grīnbeja spēlēja bez kreisā aizsarga Elgtona Dženkinsa (pēda), kurš bija novēlots scratch. Un debitants Zaks Toms, kurš nomainīja Dženkinsu, brīžiem bija pārspēts.

ŠIS UN TAS: … Packers aizsargs Ārons Rodžerss iemeta savu ceturto pārtverto bumbu 2022. gadā. Rodžersam bija tikai četras pārtvertas bumbas 2021. un 2019. gadā, un tikai divi INT 2018. gadā. … Semijam Vatkinsam, kurš savas karjeras pirmās trīs sezonas pavadīja Bufalo, bija vilšanās. atgriešanās mājās. Votkinss trīs jardus tvēra tikai vienu piespēli. ... Keisanam Niksonam bija 49 jardu kickoff atgriešanās, lai sāktu otro puslaiku, ko izdzēsa Innisas Geinsas aizturēšana. ... Green Bay nokrita līdz 0-7 visu laiku Bufalo.

ĻOTI

AIZSARDZĪBA: Grīnbejas aizsardzībā ir septiņas pirmās kārtas drafta izvēles tiesības, tostarp sešas starta tiesības. Sezonā, kad uzbrukums mainās, Packers plānoja balstīties uz savu aizsardzību 2022. gadā.

Nu šis plāns nav izdevies.

Grīnbejai izmisīgi vajadzēja, lai tā aizsardzībā uzspīdētu agri, ja tā cerēja pavadīt laiku kopā ar varenajiem Bilsiem. Tā vietā notika pretējais.

Bufalo pirmajā puslaikā veica trīs piezemējumus pēc kārtas, panākot puslaika pārsvaru ar 24:7.

Alens trāpīja stingrās līnijas Dosonam Noksam par 1 jardu TD, atrada Stefonu Digsu par 26 jardu rezultātu, un Jesaja Makkenzija veica 7 jardu piezemējumu.

Puslaiku Bufalo pabeidza ar 234 jardiem un vidēji vienā izspēlē 9.0 jardus. Bills arī veica 107 pirmā pusjardus un vidēji veica 8.2 jardus.

Grīnbejas aizsardzība otrajā puslaikā bija labāka. Tomēr līdz tam laikam bija par maz, par vēlu.

"Cik labi mēs būsim aizsardzībā?" Packers ārējais saspēles vadītājs Prestons Smits teica pagājušajā nedēļā. "Mēs vēlamies būt lieliski, un šī būs spēle, lai pierādītu, cik labi mēs varam būt un cik lieliski mēs spējam būt aizsardzībā, un parādītu savu potenciālu un to, no kā mēs esam izgatavoti. Mēs esam gatavi izaicinājumam. ”