Labie, sliktie un neglītie no Green Bay Packers zaudējuma Filadelfijas Eagles

Dziesma paliek tā pati.

Un puika, vai šī ir bijusi brutāla balāde grupai Green Bay Packers.

Grīnbejas pēcsezonas cerības bija uz dzīvības uzturēšanu svētdienā. Tagad jūs varat izvilkt kontaktdakšu.

Mājiniece Filadelfija kopā sakrāja 500 jardus, guva septiņus no 10 bumbas zem groziem un ar 40:33 sagrāva Grīnbeju. Tas bija visvairāk punktu, ko Packers ir ielaidusi kopš 20. gada 2016. novembra, kad Vašingtona pret viņiem guva 42.

Grīnbeja zaudēja septīto reizi astoņās spēlēs — pirmo reizi kopš 2008. gada.

Arī Packers pirmo reizi kopš 4. gada zaudēja līdz 8:2006. Un tikai divām komandām NFC — Čikāgai (3-9) un Losandželosas Rams (3-8) — ir sliktāki rezultāti konferencē nekā Grīnbejai.

Pievienojot savainojumam apvainojumu, trešās ceturtdaļas beigās no spēles tika izmests saspēles vadītājs Ārons Rodžerss ar slīpu savainojumu. Un sezona, kas sākās ar lielu solījumu, oficiāli ir kļuvusi par vienu no visnepatīkamākajām komandas vēsturē.

Lūk, labais, sliktais un neglīts no Filadelfijas uzvaras pār Packers, sākot ar neglīto.

ĻOTI

STEIDZĪGA AIZSARDZĪBA: "Packers" aizsardzība darbojās tā, it kā viņi lielu daļu nakts spēlētu futbolu ar karogu, bez intereses cīnīties vai pielīdzināt "Eagles" fizisko stāvokli. Un tiem, kas pieprasa aizsardzības koordinatora Džo Berija atlaišanu, ir vairāk munīcijas nekā jebkad agrāk.

Filadelfija noskrēja ievērojamus 363 jardus, tostarp 183 jardus tikai pirmajā puslaikā. Saspēles vadītājs Džeilens Hērts (157) un saspēles vadītājs Mailss Sanderss (143) aizēnoja 100 jardus, kas ir pirmā reize, kad Eagles komandai kopš 100. gada 14. nedēļas ir divi 2020 jardi.

Hurts karjeras rekords pirms svētdienas bija 106 skrējiena jardi. Viņa 157 skrējiena jardi, tostarp 102 pirmajā puslaikā, bija piektais lielākais futbolists Super Bowl ērā.

Sanderss vidēji veica 7.4 jardus vienā skrējienā, veicot 143 jardus un guva divus piezemējumus. Kenets Geinvels arī noskrēja 39 jardus un piezemējumu.

Packers šajā naktī iekļuva 26. vietāth līgā skrējiena jardos atļauts (135.8). Līdz nakts beigām šis skaitlis bija pieaudzis līdz 154.8, un Packers nokrita līdz 31. vietai kopējā aizsardzībā.

BRUTALS SĀKUMS: Tikai pēc sešām minūtēm Packers jau atradās 13:0 bedrītē. Eagles nobrauca 75 jardus, lai gūtu piezemējumu savā ievadā, ko noslēdza Keneta Geinvela vārtu guvums. Rodžerss tika pārtverts pie Grīnbejas pirmās bumbas, un pēc trim spēlēm Filadelfijas štatā Mailzs Sanderss atrāva 15 jardu TD skrējienu.

SLIKTAIS

SĀP TIK LABI: Ērgļu aizsargs Džeilens Hērtss parādīja, kāpēc viņš ir viens no vadošajiem kandidātiem uz līgas MVP godu.

Hurts izcili asi raidīja bumbu, realizējot 16 no 28 metieniem 153 jardus un divas piespēles. Hurts arī noskrēja 157 jardus un vidēji veica 9.9 jardus.

"Viņš rada daudz izaicinājumu jebkurai aizsardzībai gan kabatā, gan bez kabatas," par Hurts pagājušajā nedēļā teica Packers treneris Mets LaFlērs. "Viņam, protams, ir daudz ieroču, kam mest bumbu, un šie puiši ir snieguši patiešām augstā līmenī."

Tāds bija stāsts svētdien, kad Hurts un Eagles iznīcināja Grīnbejas aizsardzību.

GRUPJS GADS: Rodžerss iemeta pāris pārtvertas bumbas, tādējādi viņa sezonas kopsummu sasniedzot deviņas. Tas ir viņa lielākais rādītājs sezonā kopš 2010. gada.

Grīnbejas trešajā izspēlē uzbrukumā Rodžersa piespēli atvairīja un pārtvēra Džosija Skots. Pēc tam Grīnbejas pirmajā otrās ceturtdaļas sērijā Eagles rezerves aizsargs Rīds Blankenšijs izlēca Taileram Deivisam priekšā un pārtvēra Rodžersu.

Trīs reizes atlaists Rodžerss vēlāk tika izmests no spēles ar slīpu savainojumu.

RASULS DUGLAS: Grīnbejas stūra aizsargs bija 2021. gada sezonas pārsteigums, kad viņš tika pacelts no ielas un vadīja Packers ar piecām pārtvertām bumbām, no kurām divas viņš atgriezās pēc piezemējumiem.

2022. gadā lietas nav bijušas tik rožainas, un svētdien tās kļuva vēl neglītākas.

Duglass atdeva 30 jardu TD īsi pirms puslaika Eagles komandas 3. numuram, kurš izcēlās Kvesam Vatkinsam, tādējādi Filadelfija izvirzījās vadībā ar 27:20. Pēc tam, kad Eagles otrā puslaika ievadā AJ Brauns smēķēja Duglasu, iegūstot 11 jardu TD, kas palielināja Filadelfijas pārsvaru līdz 34:20.

ŠIS UN TAS: Keisans Niksons atmeta sākuma kickoff endzonā. Tā vietā, lai paliktu vietā, Niksons izskrēja bumbu un tika apturēts tikai pēc 10 jardiem pie Packers 9 jardu līnijas. … Meisons Krosbijs izlaida kritisku papildpunktu, kā rezultātā otrajā ceturtdaļā spēle bija neizšķirta 20:20. Krosbijs iekļuva 21. naktī no 22, iegūstot papildu punktus. … Packers bija pēdējā iespēja atgūt bumbu un mēģināt izlīdzināt spēli. Tā vietā Sanderss trīs reizes atvairīja 11 jardus un ar pirmo sitienu noslēdza spēli.

LABAIS

JORDĀNAS MĪLESTĪBA: "Packers" rezerves aizsargs tika iedarbināts ceturtajā ceturtdaļā pēc tam, kad Rodžerss izgāja no viņa sīvā savainojuma.

Viss, ko Love izdarīja, bija iejaukties un vadīt četru spēļu 75 jardu piezemējumu. Mīlestība veica 3 pret 3, braucot 75 jardus, tostarp 63 jardu TD piespēli Kristiānam Vatsonam šķērsošanas maršrutā, ko jauniesaucamais aizveda uz māju.

Love nakti pabeidza 6 no 9, nobraucot 113 jardus, un viņam bija ceturtdaļsarga reitings 146.8. Viņš savos divos braucienos pacēla Packers līdz 10 punktiem.

Kad Grīnbeja vairs nebūs izslēgšanas spēļu turnīrā, daudzi prasīs, lai Love spēlētu. Svētdien viņam izdevās lieliski.

KRISTIANS VOTSONS: Vatsona ceturtās ceturtdaļas TD bija sestā pēdējās trīs spēlēs. Vatsons kļuva par pirmo Grīnbejas debitantu kopš Billija Hautona 1952. gadā, kurš trīs spēlēs pēc kārtas ticis pie piezemējuma.

Vatsons guva trīs TD 13. novembrī pret Dalasu, divus pret Tenesī 17. novembrī un vēl vienu pret Eagles. Pēc īpaši klusas sezonas pirmās puses Vatsons spēlē tikpat labi — vai labāk — nekā jebkurš iesācējs šī gada ielādētu uztvērēju klasē.

KUR RŪDIJS?: Packers drošība Rūdijs Fords ir atstājis diezgan lielu iespaidu kopš iekļūšanas starta sastāvā 10. nedēļā.

13. novembrī Ford guva pāris pārtvertas bumbas, izcīnot uzvaru pret Dalasu. Svētdien Ford atņēma Eagles izcilais uztvērējs AJ Brauns un Grīnbejas saspēles vadītājs Kvejs Vokers.

Vokers 63 jardus atdeva fumble uz Eagles 13 jardu līnijas, un trīs izspēles vēlāk Rodžerss iemeta piezemējuma piespēli saspēles vadītājam Āronam Džounsam.

ŠIS UN TAS: Pirmajā ceturtdaļā "Packers" apturēja "Eagles" gan ar trešdaļu un 1, gan ceturto un 1. Džeilens Hērts abās izspēlēs mēģināja iesist pirmo sitienu, taču Kingslijs Enagbere un Rasuls Duglass veica sitienus bez rezultāta. … Līnijas aizsargs Džastins Holinss, kurš tika parakstīts tikai trīs dienas iepriekš, otrajā ceturtdaļā atlaida Hurts. … Keizana Niksona 52 jardu atgriešanās iesākumā, lai sāktu otro puslaiku, bija Grīnbejas visilgākais laiks kopš Džefs Dženiss atguva vienu 70 jardus 22. gada 2015. novembrī. Vēlāk Niksons to papildināja ar 53 jardu atgriešanos ceturtās ceturtdaļas beigās.