Labie, sliktie un neglītie no The Green Bay Packers zaudējuma Tenesī Titans

Tik daudz par šo impulsu.

Atvadieties no enerģijas, kas dungoja cauri ēkai.

Četras dienas pēc gada labākās futbola spēles Grīnbejas Packers ir atgriezusies pie dzīvības atbalsta.

Viesu Tenesī ieradās Lambeau Field ceturtdienas vakarā, nekad neatpalika, un urbās Packers, 27:17, obligātā uzvara spēlē Green Bay.

Packers zaudēja sesto reizi septiņās spēlēs un zaudēja līdz 4:7, kas atstāja 11.th vieta NFC. Tenesija izcīnīja septīto uzvaru astoņās spēlēs un uzlaboja rezultātu līdz 7:3.

"Šobrīd esmu ārkārtīgi vīlies, ka demonstrēju tādu sniegumu," sacīja "Packers" treneris Mets Laflērs. "Es pat nezinu, ko teikt. Tas nebija nekas cits kā pirms dažām dienām, un tāpēc jūs esat tik labi, cik jūsu pēdējā spēle, un katru reizi, kad izejat uz laukuma, jums ir jāiet un jādara.

Lūk, labā, sliktā un neglītā no Titans uzvaras pār Packers.

LABAIS

ELEMENTĀRI, MANS Dārgais Vatsons: Svētdienas rītā Packers debitants Kristians Vatsons pamodās ar nulles piezemējumu. Šodien viņam ir pieci.

Vatsonam trīs TD bija pret Dalasu Sunday un vēl divi pret Titans. Un viņa izaugsme ir viens no ievērojamākajiem notikumiem nesenajā Packer vēsturē.

Ceturtdien pirmās ceturtdaļas pēdējā izspēlē Vatsons pārtvēra 14 jardu TD no Ārona Rodžersa ar lēcienu 50:50. Pēc tam trešās ceturtdaļas beigās Vatsons nāca pāri laukumam un noķēra 8 jardu TD endzonas aizmugurējā kreisajā stūrī.

Vatsons kļuva tikai par otro debitantu uztvērēju komandas vēsturē, kurš divās spēlēs ticis pie pieciem piezemējumiem. Otrs bija Makss Makgī 1954. gadā.

"Es domāju, ka es vēlos, lai varētu dot savu ieguldījumu, cik vien varu," sacīja Vatsons. “Acīmredzot spēlēju, kad tiek zvanīts uz manu numuru. Galu galā tam nav nozīmes, ja mēs neuzvarēsim futbola spēles.

"Skaidrs, ka man jāturpina darīt labāk, un mums jāturpina darīt labāk. Acīmredzot es to teicu pagājušajā nedēļā — vienīgais, kas mums rūp, ir W dienas beigās. Viss pārējais ir sekundārs.

LAIPNI ATGRIEZTIES: Rendāls Kobs izlaida pēdējās četras spēles potītes savainojuma dēļ, par ko viņš sākotnēji baidījās, ka beigs savu gadu. Taču Kobs ceturtdien atgriezās ierindā un sniedza lielu ieguldījumu.

Kobam bija 24 jardu uzņemšana Grīnbejas otrajā braucienā, kas beidzās ar Kristiana Vatsona piezemējumu. Kobs šajā gājienā arī atguva Ārona Džounsa sitienu.

Kobs šo nakti pabeidza ar komandas rekordaugstu sešu tvērienu 73 jardiem. Un arī Kobs agri tika galā ar puntu.

"Koba atgriešanās bija ļoti svarīga ne tikai komandai, bet arī man individuāli — tikai attiecības, kas man ir ar viņu, un cieņa pret viņu," sacīja Alens Lazards. "Tikai viņa enerģija, viņa sula, es domāju, ka viņš ienesa daudz enerģijas, lai palīdzētu mums kopumā spēlē."

WALKERS SPĪDZ: Tenesī otrajā ceturtdaļā bija iespaidīgs 10 minūšu brauciens. Ar ceturto un 1 sitienu no Grīnbejas 4 jardu līnijas Titans apieta laukuma vārtus un devās uz to.

Titans pa vidu paskrēja Derikam Henrijam, bet Packers saspēles vadītājs Kvejs Vokers eksplodēja snap mirklī un pielika Henriju, zaudējot 2 jardus.

Vokers savā debijas sezonā cīnījās pret skrējienu. Taču viņam bija liels vakars ar 12 sitieniem un milzīgu cīņu par zaudējumu ceturtajā vietā.

BUTERIS to izdarīja: Bijušais iepakotāju drošības līdzeklis LeRoy Batlera vārds tika atklāts uz Lambeau Field fasādes par godu viņa iecelšanai Pro Football Slavas zālē šogad. Viņam tika pasniegts arī viņa Slavas zāles izcilības gredzens.

Batlers Packers rindās nospēlēja 12 sezonas (1990-2001) un bija komandas dalībnieks, kas septiņas reizes iekļuva izslēgšanas spēlēs, trīs reizes uzvarēja divīzijā, trīs reizes sasniedza NFC čempionātu (divreiz uzvarēja) un atnesa Packers pirmo pasaules čempionātu. 29 gadi. Viņš četras reizes (1993, 1996-98) tika nosaukts par pirmās komandas All-Pro un četras reizes tika izvēlēts Pro Bowl (1993, 1996-98).

Batlers reģistrēja 38 pārtvertas bumbas, kas ir ceturtais rādītājs kluba vēsturē. Savas karjeras laikā viņš ierakstīja 20.5 saitus, kas ir piektais lielākais skaits starp aizsargiem NFL vēsturē (kopš 1982. gada). Batlers ir viens no pieciem spēlētājiem kopš 1982. gada ar vairāk nekā 15 atmestiem sitieniem, 30 pārtvertām bumbām un 10 plus atspēlētām piespēlēm (10). Viņš ir viens no četriem spēlētājiem NFL vēsturē un vienīgais spēlētājs līgā no 1990. līdz 2001. gadam ar 35 plus INT un 20 plus atmestiem soļiem.

ŠIS UN TAS: Rasuls Duglass ceturtajā ceturtdaļā pārtvēra bumbu, kas noturēja Packers 27:17. ... Grīnbejas stūra aizsargs Keisans Niksons ceturtajā ceturtdaļā atdeva 24 jardus. … Ārējais saspēles vadītājs Prestons Smits finišēja ar 1.5 maisiem.

SLIKTAIS

Aizsardzība: Raienu Tanehilu neviens nesajauks ar Patriku Mahomesu vai Tomu Breidiju. Taču Tenesī izlases aizsargs ceturtdienas vakarā izskatījās kā viens no futbola labākajiem signāla zvanītājiem.

Tannehils izpildīja 22 no 27 piespēlēm, 333 jardus, divus piezemējumus un vienu pārtvertu bumbu. Tannehils vidēji noskrēja 12.3 jardus katrā piespēles mēģinājumā un finišēja ar izcilu piespēlētāju vērtējumu 127.3.

Tannehils ieguva 14 jardu TD piespēli saspēles vadītājam Dontrelam Hilardam Tenesī pirmajā braucienā. Un Tannehils ceturtās ceturtdaļas pirmajā izspēlē iemeta šautriņu, lai sasniegtu 16 jardu TD, pret stingru galu Ostinu Hūperu, nodrošinot Titans vadību ar 27:17.

"Tur ir tik liels uzsvars uz skriešanas apturēšanu, vai zināt?" Grīnbejas stūra aizsargs Džeirs Aleksandrs teica. "Un tie pārklājumi izzūd, šobrīd tas vienkārši nevar notikt.

"Es domāju, ka par dažām no šīm lugām mēs varējām labāk sazināties. Un jūs uztraucaties par skrējiena apturēšanu, un tas ir skaļš, tāpēc tā ir abu kombinācija.

AARON RODGERS: Grīnbejas aizsargs sasniedza cienījamus skaitļus, 24 no 39, gūstot 227 jardus, divus piezemējumus un nevienu pārtvertu bumbu. Taču Rodžerss un Packers neguva vārtus pēdējos četros iedzinējos, kad viņiem bija iespēja atgriezties spēlē.

Pats Rodžerss bija mežonīgi neprecīzs, vairākkārt palaižot garām plaši atvērtu Alenu Lazardu un vēl vienu metienu Semijam Vatkinsam. Grīnbejas pēdējās 20 spēlēs tika nospēlēti tikai 45 jardi. Un tā vietā, lai sapulcinātu savu komandu spēlē, kurā obligāti jāuzvar, Rodžerss krita kritienā.

"Es domāju, ka noteikti palaidu garām dažus metienus," sacīja Rodžers. “Es noteikti palaidu garām pāris metienus. … Man ir jāmet bumba labāk nekā šovakar.

BRIESMĪGS SĀKUMS: Grīnbeja aizvadītajā nedēļā ceturtajā ceturtdaļā un pagarinājumā spēlēja savu sezonas labāko futbolu, gūstot pēdējos 17 punktus un apspēlējot Dalasu ar 31:28. Taču "Packers" ceturtdien nenesa šo impulsu.

Tenesī aizvadīja sākuma sitienu un astoņās spēlēs veica 83 jardus, lai gūtu piezemējumu. Titans noslēdza disku, kad saspēles vadītājs Raiens Tanehils ar 14 jardu TD trāpīja saspēles vadītājam Dontrelam Hiliardam.

Tomēr liela spēle piedziņā notika, kad Tenesī jaunieguvums Treilons Bērkss guva 43 jardu tvērienu aiz drošības Keiseana Niksona trešā un septītā pozīcijā. Titans turēja kāju uz gāzes, un Hijards vēlāk guva piecas izspēles.

PIEŅEMTS LŪKOTĀJS: Packers paveica labu darbu, piebremzējot Henriju skrējiena spēlē, ierobežojot viņu līdz 87 jardiem, veicot 28 raidījumus (3.1). Taču Henrijs viņus ievainoja ar diviem tvērieniem 45 jardus un arī iemeta piezemējumu.

Kad līdz trešās ceturtdaļas beigām bija atlikušas 3 minūtes, gūstot otros vārtus no 5, Henrijs paņēma roku un pacēla galvu. Tomēr, kad Henrijs trāpīja pa 5 jardu līniju, viņš apstājās un atdeva piespēli pretī Ostinam Hūperam.

Protams, neviens negaidīja, ka Henrijs iemetīs. Taču Grīns Bārnss un Rasuls Duglass no Grīnbejas iesūkās un ļāva Hūperam ložņāt sev aiz muguras.

Tas Henrijam bija trešā TD piespēle kopš 2019. gada.

"Viņi to ir darījuši kādu laiku," par Henrija bumbas mešanu sacīja Packers nose tackle Kenny Clark. "Viņi vienkārši nospēlēja lielisku spēli. Labs izsaukums, lieliska viņu spēle.

ŠIS UN TAS: Patriks Teilors tika atzīmēts par to, ka turēja Packers pirmo kickoff atgriešanos, un Grīnbejs bija spiests sākt uz savas 12 jardu līnijas. … Meisona Krosbija pirmais papildu punkts naktī tika bloķēts. … Darnels Sevidžs, kurš pagājušajā nedēļā pārcēlās no drošības uz slota stūri, otrajā ceturtdaļā tika atzīmēts par piespēļu iejaukšanos. … Otrās ceturtdaļas beigās Rodžerss saņēma tīšu soda sitienu. Rodžerss iemeta bumbu, kad atradās tikai dažas collas ārpus zonas un tik tikko izglābās no drošības. … Tenesī apsteidza Packers ar 408:271 un pirmajos kritienos noturēja pārsvaru ar 21:15.

ĻOTI

PIRMĀS PUSES DOMINĀCIJA: Pirmajā puslaikā Titāni dominēja pār bumbu un pulksteni. Trešajā sitienā Titans bija 6 pret 9, kas ļāva viņiem noturēt bumbu 19 minūtes un 25 sekundes — gandrīz par deviņām minūtēm vairāk nekā Grīnbejai (10:35).

Tenesī aizvadīja 38 spēles pret Grīnbejas 20 un apsteidza Packers ar 171:96. Šie 96 jardi bija mazākais, ko Packers ir guvis mājas spēlē Meta Laflera laikmetā.

Titans pirmajā puslaikā piedzīvoja 13 sitienus, bet Packers tikai sešus, un pārtraukumā Tenesī izvirzījās vadībā ar 14:6. Šis deficīts izrādījās pārāk liels, lai Grīnbeja pārvarētu.

"Es domāju, ka mūsu aizsardzība, mēs cīnījāmies smagi," sacīja LaFlērs. "Bet noteikti nevarēju nokāpt no zāles pirmajā puslaikā."

KĀPŠANA AUGŠPALĀ: Saskaņā ar footballoutsiders.com "Packers" spēlē iesaistījās ar dalītu devīto vietu NFC un ar 15.7% iespēju iekļūt izslēgšanas spēlēs. Šīs izredzes samazinājās līdz 6%, kad Grīnbeja zaudēja sesto reizi septiņās spēlēs un noslīdēja līdz 11th vietu konferencē.

Tagad gaidāmais grafiks padarīs Grīnbejai ārkārtīgi grūtu ceturto gadu pēc kārtas sasniegt pēcsezonu. Packers joprojām cīnās ar divīzijas līderēm Filadelfiju (8-1), Minesotu (8-1) un Maiami (7-3), kā arī uzlabo Detroitu un Čikāgu.

"Šobrīd tiešām ir jāuzvar vai jādodas mājās, un mums ir jāturpina cīnīties," sacīja Klārks.

LaFlērs piebilda: “Šobrīd mēs neesam ļoti labā pozīcijā, tas ir skaidrs. Tāpat kā es teicu puišiem, piemēram, kļūdas robežas nav. Periods.”