Labie, sliktie un neglītie no The Green Bay Packers sezonas beigu zaudējuma pret Detroitas Lions

Detroitas Lions izslēgšanas spēļu sapņi nomira 40 minūtes pirms viņi devās laukumā pret Grīnbeju svētdienas vakarā. Savukārt Packers komandai bija viss, par ko spēlēt.

Tomēr Detroitas treneris Dens Kempbels savu spēles plānu nemainīja. Lauvām un viņu vecās skolas trenerim bija tikai vieni vārti un vieni vārti.

"Mēs nevēlamies, lai viņi dotos," par Packers teica Kempbels. "Tā ir mūsu motivācija."

Nu, Lauvas nelaida Packers vaļā.

Detroita spēlēja gudrāk, grūtāk un labāk un noslēdza Packers izslēgšanas spēļu sapņus ar šokējošu 20:16 uzvaru Lambeau Field.

Grīnbejas četru uzvaru sērija tika pārtraukta, tā nokritās līdz 8:9 un pirmo reizi kopš 2018. gada izlaida pēcsezonu. Detroita gadu noslēdza ar 9:8, un tās uzvara ļāva Sietlai, nevis Grīnbejai, iekarot NFC. septītā un pēdējā vieta izslēgšanas spēlēs.

Lūk, labais, sliktais un neglīts no Detroitas satriecošās uzvaras pār Grīnbeju.

LABAIS

KRISTIANS VOTSONS: Packers debitants šogad trešo reizi aizēnoja 100 jardu barjeru — tas viss notika kopš 13. novembra.

Vatsons pārtvēra piecas piespēles 104 jardu attālumā, ko izcēla akrobātiska 45 jardu uzņemšana trešās ceturtdaļas beigās pie Lions 14 jardu līnijas. Divas izspēles vēlāk Rodžerss raidīja 13 jardu TD piespēli Alenam Lazardam, izvirzot Grīnbeju vadībā ar 16:13.

MASONS KROSBIJS: 38 gadus vecais Krosbijs ir otrs vecākais futbolists līgā, atpaliekot tikai no Sanfrancisko Robija Gūlda (40). Taču Krosbijs turpina darboties augstā līmenī.

Krosbijs svētdien guva trīs vārtus - 22, 49 un 48 jardus. Krosbijs vienīgo sitienu izdarīja no 53 jardiem, kad viņš trāpīja pa pārliktni, un bumba atlēca atpakaļ uz endzonu.

Krosbijs sezonu pabeidza ar 25 no 29, gūstot vārtus (86.2%), kas ir piektais labākais gads viņa 16 gadus ilgajā karjerā.

ŠIS UN TAS: Roberts Tonjans otrajā ceturtdaļā izdarīja akrobātisku 21 jarda tvērienu, kas noveda pie Meisona Krosbija trešajiem vārtiem šajā naktī. ... Kvartnieks Ārons Rodžerss izmantoja stingru uzskaiti, lai panāktu, ka Lions jauniesaucamais aizsargs Džeimss Hjūstons nolēks malās otrās ceturtdaļas beigās. … Mets Laflērs uzvarēja izaicinājumā, protestējot pret 15 jardu Amon-Ra Sentbruna uzņemšanu. Noķeršana būtu devusi lauvām pirmo sitienu, taču tā vietā tas piespieda Detroitu veikt puntu. … Iesācēju pirmās kārtas aizsardzības ends Devonte Vaiats, kurš šajā sezonā spēlēja ar 0.5 atmestiem sitieniem, piedzīvoja pirmo pilno atlaišanu šajā gadā.

SLIKTAIS

UZMANĪGI RODŽERI: Ārons Rodžers no 13. līdz 2019. gadam kopā pārtvēra tikai 2021 bumbas. Svētdien Rodžerss iemeta savus 12th 2022. gada pārtveršana, kas ir otra lielākā viņa karjerā.

Vienīgā sezona, kad Rodžerss iemeta vairāk pārtvertu metienu, notika 2008. gadā — viņam bija pirmais starta gads, kad viņš iemeta 13.

12th 12. numura pārtveršana tika veikta ceturtās ceturtdaļas beigās, kad Packers bija 20:16 bedrītē. Rodžerss izdarīja dziļu sitienu pret Kristianu Vatsonu, bet Detroitas aizsargs Kerbijs Džozefs lieliski izlasīja izspēli un pārtvēra Rodžersu.

Džozefs arī divreiz pārtvēra Rodžersu Detroitas 9. nedēļas uzvarā pār Grīnbeju. Tas padarīja Džozefu par pirmo spēlētāju vēsturē, kurš trīs reizes sezonā pārtvēra Rodžersu.

SARKANĀ ZONA, MIRUŠĀ ZONA: Packers spēlē iekļuva 23. vietārd sarkanās zonas uzbrukumā, gūstot piezemējumus tikai 51.9% no saviem braucieniem divdesmitniekā.

Grīnbejas pirmajā nakts braucienā lietas nebija labākas. "Packers" guva pirmos vārtus no 5, taču divas skrējiena izspēles un nepilnīga piespēle guva tikai vienu jardu.

Pēc tam Krosbijs realizēja 22 jardu vārtus.

VISAS GĀZES BEZ BREMŽU: Mets Laflērs pirmo reizi lietoja frāzi “visa gāze, bez bremzēm” savā 2019. gada debitantajā sezonā. Neraugoties uz to, ka 2020. gada NFC čempionātā viņš zaudēja nervus, kopš tā laika LaFlērs ir bijis ārkārtīgi agresīvs.

Tomēr bieži šī pieeja var atspēlēties — un tas notika svētdienas sākumā.

Packers komandai bija ceturtais un 1. 32. Grīnbeja iekustināja Alenu Lazardu, iedeva viņam bumbu, taču saspēles vadītājs Alekss Anzalone viņu atmeta par 1 jardu.

Packers aizsardzība izturēja, bet Detroita guva 37 jardu vārtus no Maikla Bādlija, kas panāca neizšķirtu 3:3.

SVIESTA PIRKSTI: Grīnbeja pirmā puslaika beigās izvirzījās vadībā ar 9:3 un izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru.

Sekundes un 4 sitienā Rodžerss piekāpās Āronam Džounsam, iegūstot 8 jardus. Taču Džonss piespēlēja, un Detroitas spēlētājs Vils Heriss atspēlējās, līdz puslaika beigām 1:16.

Džounsam šī bija piektā piespēle šajā gadā, kas ir otrais labākais sitiens starp visiem NFL saspēles vadītājiem.

ŠIS UN TAS: Packers labās līnijas spēlētājs Jošs Nijmans atļāva divus pirmo puslaiku atlaist Lions defensive end Aidan Hatchinson, bet pēc tam tika noraidīts debitants Zeks Toms. … Detroitas spēlētājs Kalifs Reimonds tvēra 43 jardu piespēli no Džereda Gofa uz Grīnbejas 1 jardu līniju. Vienu spēli vēlāk bijušajam pakotājam Džamālam Viljamsam bija 16th gada steidzīgais TD. Viljamss vēlāk guva spēles uzvaras TD — viņa 17th gada sezonas, kas uzstādīja jaunu Detroitas rekordu. … Plašajam Romeo Dubsam bija pāris kritisku kritumu. … Atgriešanās ace Keisean Nikson tika turēts līdz 19.8 jardiem uz vienu atgriešanās sitienu.

ĻOTI

QUAY WALKER: Grīnbejas debitants saspēles vadītājs tika diskvalificēts ceturtās ceturtdaļas vidū, jo viņš pagrūda "Lions" medicīnas darbinieku.

Detroitas saspēles vadītājs D'Andrē Svifs saņēma uzmanību, kad Vokers muļķīgi pagrūda vienu no Lauvu medicīnas komandas biedriem. Vokers tika atzīmēts par nesportisku rīcību, pēc tam tika diskvalificēts.

Vokeram tika piespriests arī nesportisks sods un viņš tika izmests no spēles 8. nedēļas zaudējumā Bufalo. Tur Vokers nostūma Bufalo treniņu komandas saspringto galu Zaku Deividsonu uz Bills sānu līniju.

Vokeram pirms pagājušā gada drafta Wonderlic testā ar 50 jautājumiem bija drausmīgs rezultāts – deviņi. Tas pacēla sarkanos karogus ar vairākiem ģenerālmenedžeriem.

Un, lai gan Vokeram ir bijusi stabila debitantu sezona, viņa nespēja kontrolēt savas emocijas ir milzīga problēma, virzoties uz priekšu.

RASULS DUGLAS: Lauvas atpalika ar 9:3, kad līdz pirmā puslaika beigām bija atlikušas 2 sekundes, un sitiens Maikls Bādlijs izcēlās ar 48 jardu sitienu. Otrās ceturtdaļas vidū Badgley bija netrāpīja 46 jardu attālumā.

Pirms Bādlija sitiena Packers piesauca taimautu, un Duglass neizskaidrojami nāca, lai paķertu futbolu. Starp komandām notika neliela grūstīšanās, pēc tam Duglass uzspieda uzbrūkošā līnijsarga Dena Skipera sejas masku.

Duglass tika atzīmēts par 15 jardiem par nevajadzīgu nelīdzenumu, tādējādi saīsinot lauka vārtu mēģinājumu līdz 33 jardiem. Badgley to izdarīja un puslaikā samazināja Grīnbejas pārsvaru līdz 9:6.