Grīnbejas Packers pirmssezonas zaudējums Sanfrancisko labā, sliktā un neglītā

Kad jūs pēdējo reizi redzējāt Green Bay Packers, Sanfrancisko rakstīja un pēc tam sniedza savu slavinājumu.

49ers ieradās Lambeau Field, lai aizvadītu NFC divīzijas izslēgšanas spēli un panāca uzvaru ar 13:10, kas noslēdza Packers sezonu.

Piektdien komandas atkal tikās savā pirmajā izstādes spēlē. Un, lai gan abas puses spēlēja galvenokārt dublierus, rezultāts bija vienāds.

Sanfrancisko ceturtās virknes aizsargs Broks Pērdijs iemeta 5 jardu piezemējumu Taneram Hadsonam, kad bija atlikušas 8 minūtes, lai paceltu 49ers līdz uzvarai ar 28:21.

Lūk, labā, sliktā un neglītā no Grīnbejas zaudējuma:

LABAIS

AIZVAROŠA LĪNIJA: Packers 1. uzbrukuma līnija šovasar ir bijusi augšup un lejup, jo tā darbojas bez Pro Bowlers David Bakhtiari un Elgton Jenkins (ACL traumas abiem).

Grīnbejas treneris Mets LaFlērs piektdien vēlējās labāk apskatīt savu labāko vienību un spēlēja ar viņiem lielāko daļu pirmā puslaika.

No kreisās puses Jošs Nijmans, Džons Runjans, Džošs Maijers, Džeiks Hansons un Roiss Ņūmens spēlēja lielāko daļu pirmā puslaika. Otrās ceturtdaļas beigās Zaks Toms tika iesists pie labā sitiena, Ņūmens aizslidoja uz aizsargu, Hansons pārcēlās uz centru un Maijers pameta spēli.

Kopumā atjaunotais priekšējais piecinieks vairāk nekā turējās pret 49ers grupu, kas divas vai trīs sērijas spēlēja vairākus starta spēlētājus aizsardzībā.

Pirmajā puslaikā saspēles vadītājs Džordans Lavs netika atlaists, un Packers kopā sakrāja 247 jardus.

"Jūs, puiši, esat dzirdējuši mani to sakām miljons reižu attiecībā uz līdera lomu, es domāju, ka ir viegli norādīt uz Deivu un Elgtonu, kuri ir tik ļoti palīdzējuši mūsu panākumos šeit un ir lieliski spēlētāji, un mums ir daudz jaunu puišu," sacīja LaFlērs. "Lai gan mēs ar grupu jūtamies labi, viņu priekšā joprojām ir liela izaugsme."

Piektdien šī grupa spēra jauku soli.

JORDĀNAS MĪLESTĪBA: Ja jūs vienkārši paskatīsities uz statistikas lapu un redzat, ka Love iemeta trīs pārtvērumus, jūs brīnīsities, kā viņš nokļuva šajā kategorijā.

Lūk, kāpēc.

Pirmās divas pārtvertās bumbas tika pēc Tailera Deivisa un debitanta Romeo Dubsa sitieniem. Trešajā spēlē Lavs izdarīja sliktu izvēli, mēģinot piespiest bumbu Amari Rodžersam. Bet LaFlērs šajā spēlē teica, ka Grīnbejā divi uztvērēji palaida nepareizu maršrutu.

Starplaikos Lavs iemeta pāris piezemējumus — 33 jardi Doubam un 33 jardi Denijam Deivisam. Viņš arī izpildīja 13 no 24 piespēlēm 176 jardos, neskatoties uz to, ka Packers visi sākuma meistarības spēlētāji bija neaktīvi.

"Tās bija trīs neveiksmīgas pārtvertas bumbas," puslaikā sacīja LaFlērs. “Būtībā mums bija divi kritieni, un tad otrā, mums bija divi uztvērēji, kas palaida nepareizu maršrutu.

"Tātad, es domāju, ka ir daudz laba. Viņš kustināja bumbu, viņš nogrūda bumbu pa laukumu. Jā, protams, bija pāris metieni, par kuriem esmu pārliecināts, ka viņš vēlētos atgriezties. Bet es domāju, ka kopumā šī bija stabila diena. Man patika viņa komandas un viņa nosvērtība kabatā.

AMĀRI RODŽERS: Otrajā izlaušanās gadā bija drausmīga debitantu sezona, tverot tikai četras piespēles un izcīnot maz vai bez pārtraukuma.

Rodžerss, 2021. gada drafta trešās kārtas izvēles tiesības, šajā starpsezonā pārveidoja savu ķermeni, cerot pierādīt, ka viņš nav krūšutēls.

"Šajā starpsezonā es centos sakārtot savu ķermeni," jūnijā sacīja Rodžerss. "Es zaudēju apmēram sešas mārciņas, es zaudēju četrus procentus ķermeņa tauku. Es pazaudēju visu savu rumpi, tāpēc es jūtu, ka nokļūstu tajā jomā, kurā es biju koledžā, tik tālu, kur vēlos būt, lai pārvietotos, kā vēlos, un spēlētu uztvērēju tā, kā man vajadzētu.

Rezultāti bija acīmredzami pret 49ers.

Rodžerss pirmās ceturtdaļas beigās atspēlēja 50 jardu sitienu. 2021. gadā Packers vidēji NFL bija sliktākais 17.7 jardu vienā sitienā ar 41 jardu.

Pēc tam ceturtās ceturtdaļas sākumā Rodžerss tvēra īsu piespēli pie 22 jardu līnijas no Denija Etlinga. Rodžerss pieļāva kādu cilvēku garām 20. sitienā, iesita vēl vienu aizsargu pie 5. un devās uz pilonu, lai sasniegtu 22 jardu TD, kas Grīnbejai izvirzīja 21:20 pārsvaru.

Pagājušajā sezonā ir apšaubāms, ka Rodžerss būtu spējis šādi spēlēt. Skaidrs, ka viņa produktīvā starpsezona jau maksā dividendes.

"Viņš ir savas dzīves labākajā formā," par Rodžersu teica Packers uztvērēju treneris Džeisons Vrabls. "Viņa domāšanas veids ir:" Es būšu puisis Nr. 1 visās trīs pozīcijās. Viņam tas notiek. Viņa maršruta skrējiens jau ir tīrāks un kraukšķīgāks. Viņš ir trenējies visu starpsezonu.

ŠIS UN TAS: Džeks Heflins, cīnoties par darbu aizsardzības līnijā, aizvadīja lielu spēli ar četriem solo sitieniem. Spilgtais brīdis Heflinam pienāca otrajā ceturtdaļā, kad viņš zaudēja trešajā ceturtdaļā, kas lika 49ers samierināties ar vārtu guvumu. … Drošība Dalins Levits pirmā puslaika beigās piespieda sitienu, kas nogalināja 49ers piedziņu. … Saspēles vadītājs BJ Beilors trešajā ceturtdaļā guva 68 jardus. … Stūra aizsargs Kiondre Tomass veica pāris stabilas spēles, lai kavētu trešās ceturtdaļas Sanfrancisko disku. … Iesācēju septītās kārtas izvēle Samori Turē bija ārkārtīgi produktīvs ar trim tvērieniem 42 jardos.

SLIKTAIS

sekundārais dziļums: Grīnbejas sākumsastāva sekundārais varētu būt viens no labākajiem futbolā.

Packer Nation labāk lūdz, lai grupa paliek vesela.

Kad līdz pirmās ceturtdaļas beigām bija atlikušas 4 minūtes, Grīnbejas aizsargs Dalins Levits tika pieķerts lūrējam aizmugures laukā. Sanfrancisko vārtsargs Denijs Grejs aizskrēja garām Levitam, saspēles vadītājs Trejs Lenss iemeta sitienu, un spēle noritēja līdz 76 jardu piezemējumam un 10:7 49ers vadībā.

Nākamajā Sanfrancisko sērijā plašais spēlētājs Rejs-Rejs Makklūds izsita stūra aizsargu Riko Gefordu no cīņas līnijas. Neviens neatradās 10 jardu rādiusā no Makklūdas, un rezerves aizsargs Neits Sadfelds pacēla 39 jardu TD līdz veterānam.

Ja tādi spēlētāji kā Leavits un Gefords iekļūs 53 spēlētāju sarakstā, tas būs viņu īpašo komandu meistarības dēļ. Taču fakts, ka abi spēlētāji visu savu karjeru ir bijuši atbildīgi no cīņas – un tas tā bija arī piektdien –, nepalīdzēs viņu piedāvājumiem par vietu sarakstā.

TAILERS DEIVISS: Roberts Tonjans (ACL) nevar pietiekami ātri iegūt veselību.

Deiviss ir pārveidots par aizsargu, kurš pirmajā nedēļā ir Grīnbejas saspēles vadītājs. Taču piektdien viņš nepalīdzēja savam mērķim.

"Packers" guva pirmos vārtus no "49ers" 14, un labajā pusē izkārtoja trīs piespēļu tvērējus. Deiviss, kurš startēja labajā malā, spēra trīs soļus un ielauzās iekšā.

Love iemeta ātrbumbu, kas trāpīja Deivisam rokās un uzlēca gaisā. Sanfrancisko Marselīno Makrerijs-Bols pārtvēra piespēli un aizskrēja 57 jardus līdz Packers 39.

Love tika apsūdzēts par pārtveršanu oficiālajā statistikas lapā. Bet nekļūdieties, šī izvēle bija Deivisam — un tikai papildināja stāstījumu, ka Grīnbejai nav sākuma kalibra saspringta gala bez Tonjana.

ŠIS UN TAS: Grīnbejas īpašās komandas jau vairākus gadus bija komiski sliktas un pagājušajā sezonā NFL ieņēma pēdējo vietu. Packers šajā starpsezonā piesaistīja speciālo komandu veterānu koordinatoru Riču Bisaccia, lai mēģinātu uzlabot nožēlojamās vienības. Tātad, kas notika ievadā? Grīnbejs tika aicināts turēt. … Gabe Brkičs, kurš veic sitiena pienākumus, līdz atgriežas Meisons Krosbijs (ceļgalā), netrāpīja 32 jardu vārtus, kas bija vismaz 10 pēdu attālumā. ... Green Bay zaudēja apgrozījuma cīņā, 3-1.

ĻOTI

KUR IR “ĪSTIE” IEPAKOJĀJI? LABI. Mēs saprotam, ka jūsu cilvēki ir veseli.

Bet spēli pēc spēles, gadu no gada NFL komandas to izvirza jaunās galējībās. Grīnbeja noteikti to piektdien darīja.

Packers sastāvā bija 33 spēlētāji, kuri nebija ģērbušies, un tikai septiņi no viņu prognozētajiem starta spēlētājiem bija aktīvi.

Iesācējs saspēles vadītājs Kvejs Vokers bija vienīgais aizsardzībā iesācējs, kurš bija piemērots. Uzbrukumā visi Grīnbejas sākuma meistarības spēlētāji bija neaktīvi, lai gan Packers sākuma uzbrukuma līnija spēlēja.

Pirms gada Grīnbejas priekšējie spēlētāji pirmssezonā spēlēja maz, ja vispār spēlēja. Pēc tam 1. nedēļā Packers uzvarēja Ņūorleāna ar 38:3.

Acīmredzot Grīnbeja uzskata, ka tā bija novirze, jo vairums dalībnieku piektdien atgriezās uz soliņa.

"Kad jums ir tāds smirdējs, kāds mums bija pagājušajā gadā 1. nedēļā, vienmēr būs otrs minējums par to, kas notika treniņnometnē — vai mums būtu bijis jāspēlē vairāk, vai mums vajadzēja spēlēt pirmo spēli, otro spēli, neatkarīgi no tā. tā varētu būt," sacīja aizsargs Ārons Rodžerss. "Es nevēlos uz to pārāk reaģēt. Mets (LaFleur) arī nē.

Ģenerālmenedžeris Braiens Gutekunsts piekrita.

"Mēs sāksim dažas sarunas par "Ei, varbūt mums ir jāredz mazliet vairāk no šī, un varbūt mums tas nav jāredz," sacīja Gūtekunsts. “Manī ir daudz Teda Tompsona.

"Es redzu dažus no šiem puišiem, kuri šobrīd ļoti vēlas un spēlē ļoti labi, un jūs vēlaties tos ietīt līdz septembrim un izlaist tos, un mēs ļausim vairākiem šiem puišiem iegūt vēl dažas iespējas, jo mēs zinām, ko daži no šiem puišiem spēj.

Lai gan šī filozofija ir pamatota, noteikti pastāv risks, ka Grīnbeja atkārtos pagājušā gada 1. nedēļu.