Tampabejas "Buccaneers" komandai lēnajā startā nav "ātrās palīdzības"

Ātri risinājumi nav redzami — šie ir jūsu 2022. gada Tampabejas Buccaneers.

Mēs esam tikai aptuveni sezonas pusē, bet Buccaneers ir 3:5 ar a skaits no trūkumiem. Viens spēlētājs neatrisinās savas problēmas, un viens galvenais maiņas darījums pēkšņi nemainīs savu sezonu.

Buccaneers 27. nedēļā zaudēja Baltimoras Ravens ar 22:8. Atšķirībā no iepriekšējām divām nedēļām Tampabeja nezaudēja komandai, kas atjaunojas. Viņi faktiski zaudēja komandai, kas ļoti labi varētu spēlēt Super Bowl februārī.

Taču, lai gan zaudējums nebija tik daudz kā 7. nedēļas zaudējumā pret PJ Vokera vadīto Karolīnas "Panthers" vai 6. nedēļā pret Miča Trubiski vadīto Pitsburgas "Steelers", tie paši trūkumi joprojām pastāv.

Šķiet, ka Buccaneers nevar izveidot konsekventu uzbrukuma spēli visas 60 minūtes. Pēc tam, kad pirmajā ceturtdaļā pirmo reizi šosezon tika gūts piezemējums ievadā un pirmajā ceturtdaļā tika gūti 10 punkti, Tampabejas uzbrukums izspiedās — atkal.

"Mēs turpinām šaut sev kājā, vai tas ir garīgi, vai tie ir sodi, (vai) vai tas ir nokavēts uzdevums," pēc spēles sacīja galvenais treneris Tods Boulss. "Mums jāspēlē labāk. Mums ir jāspēlē labāk visu laiku — tas nav tikai uzbrukums, tas ir īpašās komandas un aizsardzība (arī).

Tam nav viena iemesla. Toms Breidijs joprojām izskatās labi, taču viņam acīmredzami trūkst efektivitātes piespēlēs. Spēles sākumā viņš palaida garām pāris atvērtus uztvērējus beigu zonā, tostarp Maiku Evansu beigu zonas aizmugurē.

Uzbrūkošā līnija joprojām ir problēma, jo 45 gadus vecais Breidijs guva vairākus sitienus spēlē, kurā viņš atkrita 44 reizes. Statistikas lapā redzams, ka Breidijs tika atlaists trīs reizes, taču viņam vairākas reizes tika sitiens, jo uzbrukumā visas spēles laikā bija nestabila spēle.

Skriešanas spēle joprojām ir tik neefektīva, cik vien iespējams, zaudējot 2.9 jardus par pārvadāšanu. Neskatoties uz to, ka Leonards Furnets ir efektīvs skrējējs, Buccaneers uzbrukuma līnija aizmirst, kā izveidot caurumus savām skriešanas mugurām. Kļūstot par biedējošu tendenci, tā bija trešā spēle pēc kārtas, kurā Tampabejas skrējiens vidēji bija 2.9 jardi.

Pēc tam, kad Bucs sezonas atklāšanas uzvarā pār Dalasas Cowboys noskrēja 4.6 jardus katrā skrējienā, viņi ir aizvadījuši katru spēli šajā sezonā, nespējot aptumšot vidējo 3.0 jardu uz pārvadāšanu.

Tā kā uzbrukums nevar noturēt konsekventu sitienu spēles laikā — Bucs otrajā un trešajā ceturtdaļā bija pieci pēc kārtas sitieni pa sešām vai mazāk spēlēm —, aizsardzība kļūst noguris.

"Manuprāt, mēs cīnījāmies gandrīz par visu," par uzbrukuma cīņām pēc zaudējuma sacīja Breidijs. "Mēs vienkārši cīnījāmies sarkanajā zonā, cīnījāmies ar trešo sitienu, cīnījāmies "run" spēlē, divpunktu izspēles, īss jards, kad atguvāmies, pirmās ceturtdaļas sākumā, trešās ceturtdaļas sākumā - ne pārāk laba ofensīva. futbols."

Buccaneers aizsardzība pret Ravens bija laukumā vairāk nekā 38 minūtes. Rezultātā tie tika izmesti par 238 jardiem uz 27 pārvadājumiem, iegūstot satriecošus 7.0 jardus katrā pārvadājumā.

Pārkāpums nav labs. Un aizsardzība ne tuvu nav pietiekami spēcīga, lai izturētu šo komandu uzbrukuma neveiklības apstākļos.

Ja gaidāt palīdzību līdz tirdzniecības termiņam, kas ir 1. novembris, varat to noskrāpēt no galda. Buccaneers ir pieejams vairāk nekā 3.8 miljonu dolāru.

Tampabejas labākais solis, lai veiktu gājienu, ir dziļums uzbrukuma līnijā vai saspringts gals, kuri šajā sezonā nav devuši lielu ieguldījumu. CBS Sports Džoels Korijs uzbrukuma līnijā izvirzīja trīs lētus variantus Daltonā Risnerā (1,494,444 554,797 488,397 USD), Džeksonā Kārmenā (XNUMX XNUMX USD) un Benā Klīvlendā (XNUMX XNUMX USD). Ārpus Risnera neviens no šiem uzbrūkošajiem līnijas spēlētājiem šosezon nav redzējis daudz darbību.

Lai gan Maiami Dolphins stingrs gals Maiks Gesickis būtu labs Roba Gronkovska aizstājējs, stingrais gals šobrīd pat nav liela problēma. Iesācējs Keids Otons ir labi aizpildījis un kļuvis par vienu no uzticamākajiem Breidija mērķiem, pēdējo sešu spēļu laikā tverot 18 piespēles 178 jardos.

Lieki piebilst, ka Gesicki, visticamāk, maksās pārāk daudz no maksimālā apjoma (6,072,777 XNUMX XNUMX USD) un tirdzniecības kompensācijas viedokļa.

Īsi sakot, jūs varat beigt cerēt uz veiksmīgu tirdzniecību noteiktā termiņā.

2022. gada Buccaneers ir komandas čaula, kurā viņi bija pēdējo divu sezonu laikā. Pirms neilga laika uzbrukums iedvesa bailes pretinieku aizsardzībā. Viņi guva vairāk nekā 30 punktus katrā spēlē pēc vēlēšanās, un aizsardzība lieliski papildināja uzbrukumu ar savlaicīgu grozu un lielām izspēlēm.

Ātri uz priekšu līdz šim un pašreizējā Buccaneers versija paļaujas uz 45 gadus veco Breidiju, kurš joprojām ir labs, taču ir acīmredzami zaudējis soli kopš pagājušās sezonas. Sezonas astoņu nedēļu laikā Breidijs vidēji spēlē izlaiž 42.5 piespēles. Perspektīvā tikai Losandželosas "Chargers" ar 24 gadus veco aizsargu Džastinu Herbertu priekšgalā vidēji spēlē vairāk.

"Mums ir jāiet to nopelnīt," sacīja Breidijs, atbildot uz jautājumu, vai ir "ātrs risinājums". Es nedomāju, ka jūs varat izdzēst to, kas notika pēdējo astoņu nedēļu laikā. Mums ir jāiedziļinās, jāredz, kas mums ir, jānāk uz darbu, jāmēģina pilnveidoties un, kā jau teicu, jādod sev lielāka iespēja uzvarēt.

Breidijam ir taisnība — nav "ātrās palīdzības".

Buccaneers sāk pietrūkt laika, lai vismaz parādītos daži progresu. Ja Tampabeja nevarēs izdomāt, kā bloķēt savu saspēles vadītāju vai kā gūt vārtus sarkanajā zonā, šī sezona beigsies. daudz ātrāk, nekā kāds jebkad būtu gaidījis.