Divi svarīgi jautājumi, kurus Ksavi Ernandess uzdeva saviem FC Barcelona spēlētājiem, pārņemot vadību

Tas, ka Ksavi Ernandess ir pilnībā mainījis FC Barcelona likteni kopš Ronalda Kūmana pārņemšanas galvenā trenera amatā novembrī, ir skaidrs visiem.

Šonakt Frankfurtē Blaugrana saskārās ar vienu no saviem līdz šim grūtākajiem pārbaudījumiem pret jaunu, ātru un spēli Eintracht Eiropas līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē. Taču veids, kā Barca atspēlējās pret saviem mājiniekiem pēc vārtu guvuma, lai vēlāk aptuveni 25 minūtes pēc laika panāca izlīdzinājumu ar Ferana Toresa palīdzību, liecināja par cīņassparu, ko kluba visu laiku otrais spēles līderis ir ieaudzinājis savos vīros.

Un kā atklāja by SPORT Piektdienas rītā tas viss, tostarp katalāņu starts no devītās vietas, kad viņš La Liga pārņēma otro aiz līderes Madrides Real, nebūtu bijis iespējams bez diviem jautājumiem, ko Ksavi uzdeva, pārņemot vadības grožus.

Pirmais bija: "Vai esat gatavs kandidēt uz komandu?" un otrais bija "vai esat gatavs iekļūt [mačā] 92. minūtē?".

Spēlētāju attieksme kopš Ksavi pārņēma svārstošu tērpu un atdzīvināja to, lai kļūtu par vienu no Eiropas aizraujošākajām pusēm, lai skatītos šovus, ka jā, Barcas zvaigznes ir vairāk nekā gatavas darīt šīs lietas.

Lai gan tie netika izlaisti tik vēlu kā norādītajā laikā, iepriekšējie sākumsastāva spēlētāji Frenkie de Jong un Ousmane Dembele tika iepazīstināti pusstundu agrāk 62. minūtē Deutsche Bank Park bez kņadas un uzreiz apgrieza spēli otrādi.

Tikai četras minūtes vēlāk francūzis un nīderlandietis apvienoja Ferāna Toresa izlīdzinājumu, gājienā, ko iesāka Dembelē, un De Čengs izgāja cauri Spānijas izlases futbolistam ar gludu XNUMX-XNUMX piespēļu apmaiņu Frankfurtes laukumā.

"Tie bija lieliski vārti, tīrs spēlētāju talants: Ousmane, Frenkie, Ferran. Es uzstāju, esmu apmierināts ar rezultātu, jo tas bija ļoti grūts laukums un pretinieks, ar ko stāties pretī,” vēlāk atzīmēja Ksavi.

SPORT Ņemiet vērā arī to, ka uz Ksavi sākotnējo priekšlikumu, kas bija viņa "pirmā lielā uzvara, jo viņš bija sasniedzis visas komandas neizbēgamo apņemšanos", netika saņemtas "negatīvas atbildes".

"Ne viss ir atkarīgs no taktikas darbā, ko viņš veic kopā ar savu komandu Blaugranas vienībā," piebilst laikraksts.

Pēc divu nedēļu atpūtas pēc satriecošās uzvaras pret Madrides Real El Clasico Bernabeu stadionā ar 4:0, Barca tagad ir savas sezonas noslēgumā, un katram komandas loceklim būs nepieciešams, lai viņi izietu grūtu spēļu sēriju un Pabeidziet 2021./2022. gadu pēc iespējas labāk.