Vīrusu fotogrāfija, kas parāda, cik veltīts "Lauvas pieradinātājs" Gavi ir FC Barcelona lietai

Vīrusu fotogrāfija no viņa komandas svētdienas uzvaras ar 1:0 pār Bilbao Athletic parāda, cik Gavi ir uzticīgs FC Barcelona mērķim.

Cipars '6', ko viņa galvenais treneris Ksavi Ernandess iepriekš aprakstīja kā "sirdi ar kājām", atkal to visu uzlika vienā no grūtākajiem Spānijas laukumiem.

Rūgtais sāncensis Madrides Real bija samazinājis savu La Liga čempionu titula pārsvaru līdz tikai sešiem punktiem, sestdien pārspējot Espanyol, bet Barca pēc pirmā puslaika atspēlēšanās no Rafinjas spēja vēl vienu reizi palielināt deficītu līdz deviņiem.

Tāpat arī pirmajās 45 minūtēs Gavi radīja momentu, kas rezumēja to, cik nodevīgs viņš ir Barcas lietai, mēģinot iegūt pirmo Spānijas augstākās līgas čempionu titulu pēdējo četru gadu laikā.

Ainās, kas padarītu viņa urugvajiešu komandas biedru Ronaldu Araujo, kurš pēdējo reizi pret Valencia tika diskvalificēts sarkanās kartītes dēļ, lepns, Gavi metās uz zāliena un devās ar galvu uz zemes, riskējot ar galvas nociršanu.

Notikuma fotoattēli ir izplatījušies sociālajos tīklos, taču tiem, kas ir pazīstami ar 18 gadus vecā Golden Boy spēli, nevajadzētu būt pārsteigumam.

Gavi atgriezās no savas diskvalifikācijas, lai spēlētu svarīgo spēli Basku zemē, un SPORT uzteica viņu par to, ka viņš bija "lauvas pieradinātājs" naidīgā teritorijā, kur viņš tika pakļauts aizvainojošiem pašmāju fanu dziedājumiem, ka izmeta viltus zīmītes, atsaucoties uz Barcas juridiskajām nepatikšanām.

Pēc spēcīga demonstrēšanas pirmajā puslaikā Gavi saņēma atzinību par uzlabojumu otrajā, vienlaikus atrodot vairāk vietas un spēlējot starp līnijām.

Tika arī atzīmēts, ka viņš zaudēja mazāk bumbu un veica vairāk iejaukšanos, ar vienu, kad bija atlikusi aptuveni ceturtdaļa stundas, kā rezultātā viņš uzsāka sīvu skrējienu, kas draudēja dubultot rezultātu.

"Jo grūtāks bija mačs, jo vairāk viņš parādījās visās laukuma zonās," sacīja katalāņu dienas laikraksts, un Gavi tagad aizvadīs savas karjeras līdz šim svarīgāko maču, kad Barca 19. martā uzņems Madridi El Clasico. neizšķirts, kas varētu izšķirt, kur nonāks līgas čempionāts.