Toms Breidijs var atgriezties 2023. gadā, taču tam nevajadzētu būt Tampabejas Buccaneers

Ja Toms Breidijs atgriezīsies uz 24. sezonu, tam vajadzētu būt ar citu komandu.

Pēc tam, kad Tampabejas Buccaneers tika uzvarēts ar 35:7 pret Sanfrancisko 49ers, viens kļuva ļoti skaidrs — Breidijs ar šo komandu neuzvarēs vēl vienu Super Bowl.

Mēs to varam padarīt, norādot uz uzbrukuma līniju un galvenajiem savainojumiem, ar kuriem jāsaskaras vienībai — starta spēlētājs Tristans Virfs un sākumsastāva centrs Raiens Džensens joprojām ir malā, taču problēmas pārsniedz tikai poraino uzbrukuma līniju.

Kad Breidijs piedzīvoja trešo sliktāko zaudējumu savā 23 gadus ilgajā karjerā, uzbrukums piedzīvoja vēl vienu sliktu izgājienu, pirmajā puslaikā zaudējot vārtus un gūstot vārtus tikai ar 4 pret 16, gūstot trešo sitienu. Turklāt Tampabeja izdarīja astoņus sodus par 62 jardiem, salīdzinot ar Sanfrancisko 49ers diviem 15 jardiem.

Spēlē, kas ilustrē to, cik pavirša ir bijusi Buccaneers šosezon, Maikam Evansam pirmajā ceturtdaļā tika anulēta 68 jardu piespēle, jo piespēlēja Donovans Smits.

"Īsāk sakot, mēs dabūjām ēzeļus," pēc spēles sacīja galvenais treneris Tods Boulss. "Slikti spēlējām visās fāzēs. Mēs slikti trenējām. Mēs tikām trenēti. Pateicība Kailam (Shanahan) un viņa puišiem, viņi paveica lielisku darbu. Mēs sasita pa dupsi uzbrukumā, bet aizsardzībā."

Ārpus stabilas aizsardzības vienības Buccaneers neizceļas nevienā aspektā. Piespēļu spēle ir gausa, un tā ir ļoti atkarīga no atspēlēšanās no saspēles vadītājiem Leonarda Furneta un Reičada Vaita, lai neitralizētu neveiksmīgo uzbrukuma līniju. Fournette vadīja Tampabejas uzņemšanu (sešas), bet Vaita ierindojās otrajā vietā (pieci) zaudējumā.

Skriešanas spēle turpina apgrūtināt, un Vaits tikai nodrošina pārsēju uzbrūkošam uzbrukumam, kurš ir pieradis paļauties uz 45 gadus veco Breidiju, kurš iemetīs vairāk nekā 50 piespēles.

Pēc zaudējuma ar 35:7 pret Sanfrancisko ar 55 piespēļu mēģinājumiem tā bija piektā reize, kad viņš šosezon izgājis vismaz 50 piespēles. Viņš ienāca spēlē izvirzot līgu vadībā piespēles mēģinājumos (524) un vidēji spēlē 44.1 piespēles mēģinājums. Skatoties perspektīvā, Breidijs ir tādā tempā, lai sezonas laikā izmestu 751 piespēli.

Šis skaitlis pārsniegtu 719 piespēles mēģinājumus, ko viņš iemeta pagājušajā sezonā un arī darītu sagraut rekordu piespēles mēģinājumos vienā sezonā uzstādīja Metjū Stefords ar 727 piespēles mēģinājumiem.

Atšķirība ir tāda, ka Stafords to izdarīja 24 gadu vecumā 2012. gadā, kamēr Breidijs to dara otro sezonu pēc kārtas 40 gadu vidū.

"Visiem ir jāspēlē labāk," sacīja Breidijs. "Mēs vienkārši neesam spēlējuši vienmērīgi labi. Mēs to neesam spēlējuši četras ceturtdaļas. Reizēm esam to nedaudz spēlējuši. Šodien nemaz. Dažas spēles, mēs esam spēlējuši labi piecas minūtes un nespēlējam labi 55 minūtes. Dažas spēles, puslaiku spēlējam diezgan labi. Mēs neesam spēlējuši vienmērīgi labi.

Treneris, uzbrukuma līnija, skriešanas spēle un izsaukumi ir vienkārši slikti. Un uzmini ko? Bez Roba Gronkovska un Antonio Brauna Buccaneers ne tuvu nav tik daudz uzbrūkošas bumbas galā, lai neitralizētu visas sliktās īpašības.

Šeit ir Buccaneers komanda, kas cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs satrūdētajā NFC Dienvidu divīzijā. Tas ir sadalījums, ka viņi ir vadībā tikai ar vienas spēles pārsvaru pār Karolīnas "Panthers" ar 5:8, kas iepriekš uzvarēja Tampabeju ar PJ Vokeru kā aizsargu tikai dažas dienas pēc tam, kad sezonas sākumā tika mainīts Kristians Makkefrijs.

Lai gan Buccaneers joprojām kontrolēs savu izslēgšanas spēļu likteni, kamēr pēdējās divās sezonas spēlēs uzvarēs Atlantas Falcons un Panthers, viss ir iespējams šai vājajai komandai.

Breidijs šajā starpsezonā būs brīvais aģents. Un, lai gan joprojām nav skaidrs, kāda ir viņa nākotne, kāda is skaidrs ir tas, ka pastāv ļoti reāla iespēja, ka viņš atgriezīsies, lai spēlētu vēl vienu sezonu. Kā Ians Rapoports un Toms Pelissero no NFL tīkla ziņoja tieši pirms Bucs zaudējuma, ka Breidijam ir visas iespējas, tostarp nākamajā sezonā spēlēšana citā komandā.

As Džefs Hovs no “Athletic” nesen tika atzīmēts, ka veterānam aizsargam nevajadzētu trūkt potenciālo spārnu — 49ers, Lasvegasas Raiders, New England Patriots un Tenesī Titans ir visas iespējamās piezemēšanās vietas mūžīgajam brīnumam.

Breidijs, iespējams, ir zaudējis soli kopš pagājušās sezonas. Šķiet, ka viņam biežāk nekā iepriekšējās sezonās trūkst atvērto uztvērēju, un ir acīmredzams, ka viņš cenšas samazināt viņa 45 gadus vecā ķermeņa sitienu skaitu, vienkārši izmetot nepilnas piespēles.

Nepalīdz tas, ka viņa piezemējuma procents (3.1%, rangā 27.) un jardi vienā mēģinājumā (6.4 jardi, 30. vieta) vieta līgas lejasgalā.

Bet tas ir vēl jo vairāk iemesls, kāpēc Breidijam būtu jāmeklē komanda ar labāku balstu sastāvu, lai maskētu dažus savus trūkumus savas karjeras pēdējā posmā, ja viņš plāno spēlēt vēl vienu sezonu.

Buccaneers darīs iekļūt 2023. gada starpsezonā vairāk $ 45 miljoni negatīvi, ciktāl tas ir, otrs sliktākais rādītājs no jebkuras komandas līgā. Tas nozīmē, ka Tampabejai būs jāveic lielas kustības, lai radītu vietu nākamajai sezonai.

Ja Breidijs vēlas iespēju braukt saulrietā ar citu gredzenu, viņam būs jāpieņem grūts lēmums par iestāšanos starpsezonā.