ASV vīriešu komanda izslēdza no Pasaules kausa ar 3:1 zaudējumu Nīderlandei

Augšējā līnija

ASV vīriešu futbola izlase sestdien tika izslēgta no Pasaules kausa izcīņas pēc aizraujošā zaudējuma Nīderlandei ar 3:1, izbeidzot komandas cerības tikt tālāk par astotdaļfinālu, komandai turpinot gadu desmitiem ilgušos meklējumus, lai iekļūtu pirmajā pasaules čempionātā. Kausa uzvara.

galvenie fakti

Nīderlandes labā aizsarga Denzela Dumfrīza vārti 80. minūtē nodrošināja Nīderlandes izlases uzvaru — ASV izlase ceturtdaļfinālā nav tikusi kopš 2002. gada.

Vīriešu komanda, kurai 2018. gadā neizdevās veikt pēdējo turnīra daļu, mača lielāko daļu atpalika, lai gan tās uzbrukumā spēja saglabāt bumbu, neļaujot Nīderlandes komandai aizbēgt. ārā.

Turcijas komandā Antalyaspor spēlējošais Hadži Raits ar vārtu guvumu 76. minūtē samazināja Nīderlandes pārsvaru uz pusi, lai gan Nīderlande ātri vien pēc četrām minūtēm atrāva ar trešo vārtu guvumu.

ASV iekļuva astotdaļfinālā pēc tam, kad otrdien ar 16:1 sagrāva Irānu pēc neizšķirta 0:0 ar Anglijas izlasi un 0:1 ar Velsu.

Tangenss

ASV izlases uzbrucējs Kristians Pulišičs, kurš guva savainojumu šīs nedēļas sākumā ASV vīriešu izlases uzvarā ar 1:0 pret Irānu, sestdien atgriezās komandā pēc tam, kad tika ievietots slimnīcā turpmākai izvērtēšanai. Pulisic bija atbrīvots no slimnīcas pēc vēdera savainojuma, kad viņš spēles uzvaras vārtu laikā sadūrās ar Irānas vārtsargu, kas tika pasludināts par vienu no lielākajiem vārtiem ASV vīriešu futbola vēsturē. Tikmēr Nīderlandes komanda cīnījās ar a uzliesmojums gripa pirms spēles ar ASV Nīderlandes menedžeri Luisu van Gālu sacīja, ka vairākiem no 26 komandas spēlētājiem ir bijuši simptomi, lai gan viņš neprecizēja, cik daudziem bija simptomi.

Liels numurs

$ 440 miljoni. Tik daudz FIFA, Pasaules kausa vadības institūcija, piešķirs 32 turnīra komandām, tostarp 9 miljonus ASV dolāru 16 komandām, kuras neiekļuva grupu turnīrā, 13 miljonus ASV dolāru komandām, kas iekļūs astotdaļfinālā. , 16 miljoni ASV dolāru otrajā vietā un 30 miljoni ASV dolāru uzvarētājam. Katrs no 42 ASV vīriešu izlases dalībniekiem saņems $ 23 10,000 stipendiju par katru no četrām spēlēm, kuras viņi aizvadīja Katarā, un 90% no FIFA bonusa tiks sadalīti starp 46 dalībniekiem vīriešu un sieviešu valstsvienībās. darba koplīgumu.

Pārsteidzošs fakts

Mītnes valsts KataraPa vidu strīdam par iespējamiem cilvēktiesību pārkāpumiem un LGBTQ un sieviešu tiesību ierobežojumiem valstī bija pirmā valsts, kas tika likvidēta, padarot Pasaules kausa vēsturi šajā procesā.

Ko skatīties

Sestdien pulksten 2 Nīderlande tiksies ar Argentīna un Austrālijas spēles uzvarētāju. Šī astotdaļfināla spēle paredzēta piektdien, 9. decembrī.

Vēl lasu

Lūk, cik daudz ASV futbolisti nopelnīs no Pasaules kausa, pamatojoties uz to, cik tālu viņi tiks (Forbes)

ASV Pasaules kausa varonis Kristians Pulisičs traumu dēļ nogādāts slimnīcā, taču sola spēlēt sestdien (Forbes)

Pasaules kausam plānota pirmā tiesnešu komanda, kurā ir tikai sievietes — lūk, citi Katarā uzstādītie rekordi (Forbes)

Katara ir kļuvusi par Pasaules kausa vēsturi, jo tas ir izsists — nerimstošas ​​cerības uzvarēt (Forbes)