ASV Pasaules kausa varonis Kristians Pulisičs traumu dēļ nogādāts slimnīcā, taču sola spēlēt sestdien

Augšējā līnija

Amerikāņu uzbrucējs Kristians Pulišičs tika nogādāts slimnīcā turpmākai izvērtēšanai pēc tam, kad otrdienas mačā 1:0 guva vienīgos vārtus no Irānas vārtsarga. uzvara ASV, kas jau tiek pasludināts par vienu no slavenākajiem vārtiem Amerikas futbola vēsturē, taču futbola zvaigzne otrdien solīja, ka būs gatavs spēlēt nākamo spēli.

galvenie fakti

ASV futbola pārstāvis pastāstīja Forbes Pulišičs tika nogādāts slimnīcā ar “vēdera traumu, un viņam tika veikta skenēšana”.

Uzbrucējs kopīgoja Snapchat nosūtīt no slimnīcas vēlāk dienā, sakot: "Tātad, es lepojos ar saviem puišiem, sestdien būšu gatavs, neuztraucieties."

Pulišičs spēles uzvaras vārtus guva otrdienas mača 38.minūtē, pēc tam uzreiz sadūrās ar irāņu vārtsargu Alirezu Beiranvandu un uz vairākām minūtēm nogāzās.

Pulišičs uz īsu brīdi atgriezās spēlē, taču šķita, ka sitiens viņu apgrūtināja, un tika nomainīts, lai sāktu otro puslaiku.

Vārti bija nepieciešami spēlē, kurā ASV bija jāuzvar, un tā būtu izslēgšana pret Irānu ar neizšķirtu vai zaudējumu.

Ko skatīties

Sestdien pulksten 16 pēc austrumu laika ASV astotdaļfināla mačā tiksies ar Nīderlandi.

Pamatinformācija

ASV dominēja otrdienas mača pirmajā puslaikā, un Pulišiča vārti bija nepieciešamais izrāviens īsi pirms puslaika. Otrajā puslaikā ASV komanda vairāk izmantoja aizsardzību, atvairot vilni pēc uzbrukumu viļņa, jo Irānas komanda izmisīgi centās panākt neizšķirtu, kas ļautu tai B grupā finišēt augstāk par ASV un kvalificēties astotdaļfinālam. 16 gadus vecais Pulišičs tiek plaši uzskatīts par vienu no visu laiku lielākajiem amerikāņu vīriešu futbola talantiem. Viņš spēlē Londonas Chelsea klubu futbolu un bija daļa no Chelsea komandas, kas uzvarēja UEFA Čempionu līgas tituls 2021. gadā tika uzskatīta par lielāko balvu klubu futbolā.

Vēl lasu

ASV uzvar Irānu — iekļūst Pasaules kausa astotdaļfinālā (Forbes)

Haverca mērķis: kā Chelsea nežēlīgā precizitāte atklāja Man City vājumu Čempionu līgas finālā (Forbes)