FC Barcelona trenera Ksavi Ernandesa teiktais ir "viena no negodīgākajām lietām", kas jebkad ir pieredzēta

FC Barcelona galvenais treneris Ksavi Ernandess ir pievērsies vienai no "negodīgākajām" lietām, ko futbolā ir redzējis.

Leģendārā pussarga komanda svētdien "Camp Nou" ar 2:0 uzvarēja "Cadiz", kas La Liga samitā saglabāja astoņu punktu pārsvaru pār rūgto sāncensi Madrides "Real".

Uzvara tika panākta ar vārtu guvumu un Sergi Roberto rezultatīvu piespēli, kurš guva vārtus, pēc tam pāris minūšu laikā, tuvojoties puslaikam, izvirzīja Robertu Levandovski.

Pēc pilna laika svilpes Čavi aizstāvēja savu kolēģi La Masia absolventu, kurš ceturtdienas Eiropas līgas izslēgšanas turnīra pirmajā spēlē nomainīja savainoto Pedri, un ir gatavs startēt atbildes spēlē šonedēļ Old Trafford stadionā.

"Sergi Roberto kritika ir viena no negodīgākajām, ko esmu redzējis," sacīja Ksavi.

"Viņš vienmēr labi darbojas, lai kur viņš spēlētu, viņš nekad nesūdzas, viņam ir iespaidīga attieksme. Viņš ir lielisks kapteinis, viņš ir nesavtīgs un caur un cauri ir Barca,” piebilda Čavi.

Lai gan Čavi, iespējams, šeit ir nedaudz pārspīlējis, ņemot vērā viņa 30 gadus spēlē, kopš Barca viņu atklāja pirms tīņa vecuma, nav iespējams nepamanīt naidu, ko Roberto saņem no noteiktas fanu bāzes daļas tiešsaistē.

Uzvara pār Kadisu noteikti apgrūtināja skatīšanās iespējas dažiem Twitter atbalstītājiem, kuriem ir Roberto un 55 miljoni eiro (58 miljoni USD) parakstīšanas Ferran Torres.

Neskatoties uz Roberto stabilo statistiku, Toress tika atzīts par mača labāko spēlētāju un uzskatīja, ka pirmais puslaiks bija labākās 45 minūtes, ko viņš Barca kreklā nospēlējis kopš pievienošanās no Mančestras City 2022. gada janvārī.

Atšķirībā no Ansu Fati, Toress maksimāli izmantoja savu iespēju uzspīdēt retā startā, apsteidzot Rafinju, ko Čavi pamanīja.

"Viņš ir spēris soli uz priekšu, lai iegūtu pārliecību," atzina galvenais treneris.

Toress savā pēcspēles intervijā tomēr izvēlējās koncentrēties uz komandas centieniem, tomēr sacīja, ka katalāņu ērtā vadība līgas tabulā "atspoguļo to, kā mēs esam strādājuši".

"Mēs esam ļoti smagi strādājuši kopš sezonas sākuma, un tagad esam lieliskā brīdī," viņš turpināja.