Kurš pakāpsies un ieņems Pedri centra vietu FC Barcelona?

FC Barcelona zaudēja vairāk nekā kontroli pār Camp Nou ārzemju līdzjutējiem un Eiropas līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē, ceturtdien ar 3:2 zaudējot Frankfurtes Eintracht.

Pēc puslaika pieķeršanās Pedri uz astoņām nedēļām paliks laukumā pēc tam, kad pirmajās 45 minūtēs salauza augšstilba muskuli, kas nozīmē, ka Blaugrana ir zaudējis arī savu labāko saspēles vadītāju, kurš ar trim vārtiem piecās spēlēs bija tulznu formā pirms viņa pēdējā izbraukuma.

"Šodien ir grūti, taču nekas cits kā jāskatās uz priekšu," sociālajos tīklos rakstīja 19 gadus vecais jaunietis, vienlaikus sakot, ka ir "bezgala pateicīgs par pieķeršanos, ko esmu saņēmis pēdējo stundu laikā".

“Ar jūsu atbalstu esmu pārliecināts, ka atgriezīšos vēl spēcīgāks. Tagad vairāk nekā jebkad agrāk atbalstīsim komandu un… FORÇA BARÇA!,” viņš pabeidza.

Tagad paliek jautājums par to, kurš paaugstināsies viņa prombūtnes laikā, jo otrajā vietā esošā Barca vēlas saglabāt karstumu La Liga līderei Madrides Real, ar kuru tā atpaliek par 12 punktiem, taču reālāk ir arī iespēja bloķēt automātisku kvalifikāciju. Čempionu līga.

SPORT dabiski norāda uz Gavi un teikt ka ir pienācis viņa laiks. Trešais spēļu kopskaitā (39) un viņu apsteidza tikai Frenkie de Jongs (40) un kapteinis Serhio Busketss (43), 17 gadus vecajam jaunietim nepārprotami uzticas komandas pirmais treneris Ksavi, un viņš būtu lieliski piemērots kā partneris. bijušais Nīderlandes starptautiskais spēlētājs otrā šarnīra priekšā parka centrā.

Tajā pašā dokumentā notiek cīņa par brīvo vietu starp Gavi un viņa kolēģi 2021. gada izlaušanās zvaigzni Niko Gonsalesu, kurš ir kļuvis par otro zvaigzni kopš gadu mijas Ksavi pulkstenī, bet joprojām ir 1,831 minūte 38 spēlēs pret Gavi 2,445 minūtēm. gadā izceļoties ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tālāk pēc knābšanas pasūtījuma ir vēl divi La Masia produkti no Riqui Puig un Sergi Roberto. Kamēr Roberto šosezon ir bijušas problēmas ar savainojumiem un pašlaik viņš atgūstas no sitiena, Puigs ir viens no diviem spēlētājiem līdzās Busketsam, kurš šajā sasaukumā vēl nav bijis uz operāciju galda, ir skaidrs, ka nedz Čavi, nedz viņa priekšgājējs Ronalds Kūmans. 380 izbraucienu laikā ir nospēlējis tikai 14 minūtes, tikai divas no tām startējot.

Kamēr atlikušas astoņas sezonas spēles, atliek noskaidrot, kurš saņems mājienu vai arī Čavi mainīsies, lai noskaidrotu, kādas ir viņa labākās iespējas 2022./2023.