Kāpēc Kanzassitijas vadītāji cīnās pret Sinsinati Bengals

Sinsinati "Bengals" 2022. kalendārajā gadā trīs reizes nokautējusi AFC smagsvarus Kanzassitijas "Chiefs".

Kā Chiefs ir 0:3 pret Bengals, bet 21:5 pret visiem pārējiem kopš 2021. gada atklāšanas dienas?

"Viņiem vienkārši ir labi nokomplektēta komanda," sacīja Chiefs saspēles vadītājs Patriks Mahomess. "Viņiem visur ir spēļu veidotāji. Viņi ir labi apmācīti. Viņiem ir laba aizsardzība."

Šai nenovērtētajai aizsardzībai ir raksturīga spēcīga aizsardzības līnija, kuras priekšgalā ir Trejs Hendrikssons un Sems Habards, bet iekšpusē DJ Reader un BJ Hill.

Hendriksonam svētdien bija trīs aizsargu sitieni, un tāpēc Bengals pirms pagājušās sezonas ar viņu parakstīja četru gadu līgumu par 60 miljoniem ASV dolāru, bet Reader - četru gadu līgumu par 53 miljoniem ASV dolāru pagājušajā gadā.

Šīs aizsardzības līnijas dēļ viņi var radīt spiedienu ar četriem, un viņiem nav jāzibina. Un Mahomesa apsvilināšana bieži vien ir katastrofas recepte.

Sākot ar 11. nedēļu, Mahomess savā karjerā ir piedzīvojis tikai 19% atkritumu, un tas ir vienīgais aizsargs, kuram kopš 22. gada ir bijis mazāks par 2018% atspēlēšanās gadījumu, liecina Zebra Technologies.ZBRA
.

Bengals komandai ir divi labākie aizsargi – Vona Bela un topošā brīvā aģente Džesija Beitsa III, kā arī stūra aizsargs Maiks Hiltons, kura svars 5–9, 184 mārciņas neatbilst viņa fiziskajam spēles stilam. (Hiltons, tāpat kā Hendriksons un Readers, tika pievienots aizsardzībai pēdējās trīs starpsezonās un palīdzēja viņiem nokļūt Super Bowl LVI.)

Lai sasniegtu šo Super Bowl, šīs daudzpusīgās aizsargu aizsargi ļauj viņiem sajaukt segumus svētdien un atņemt dziļo piespēli un izmantot "laupītāja drošības līdzekli", kurš snapā pārcēlās, mēģinot samulsināt Mahomesu pagājušā gada AFC čempionāta spēlē.

"Viņi atmeta astoņus punktus un spēlēja piesegumu, un tur bija zaglis," sacīja "Chiefs" galvenais treneris Endijs Rīds. "Un viņi izpildīja labi."

Uzbrukumā Bengals rīcībā ir divi acīmredzami instrumenti, lai iznīcinātu Chiefs: izcils aizsargs un elites uztvērējs.

Līdzīgi kā Mahomes, Bengals saspēles vadītājs Džo Burovs izceļas ar zibens spēli. Un Chiefs aizsardzība visu sezonu ir pilnībā paļāvusies uz sitienu, lai mēģinātu steidzināt aizsargu, padarot to par sliktu spēli.

Rezultāts bija diezgan nevainojama Burrow spēle, kurš iemeta tikai sešas nepilnības, tostarp a slikts kritums, ko izdarījis Tailers Boids, izdarot 31 piespēles mēģinājumu svētdienas uzvarā ar 27:24, vienlaikus gūstot trīs piezemējumus.

"Viņiem ir lielisks aizsargs, kurš ir uzvarējis daudzās futbola spēlēs," sacīja Mahomess. "Viņš ir kāds, kurš sacenšas līdz galam."

Burova mērķis un bijušais LSU komandas biedrs vēlreiz sadedzināja Chiefs, kā viņš to ir darījis iepriekšējos gados.

Lai gan viņš izdarīja mēmu ņirgāšanos, Čeiss pēdējā Bengals uzvarā izvirzīja visus uztvērējus ar 97 jardiem. Un, kad Bengals bija absolūti nepieciešams pirmais dauzons — 3. un 5. vieta ar 2:55, saglabājot trīs punktu pārsvaru, viņš guva vārtus pret debitantu Trentu Makdafiju.

Čeiss ir bēdīgi slavens "Chiefs" slepkava, jo pagājušā gada regulārās sezonas uzvarā viņš tos sadedzināja par 11 tvērieniem, 266 jardiem un trīs piezemējumiem.

Kamēr Bengals 1. variants tika galā ar Chiefs, Chiefs 1. variants Treviss Kelss aizvadīja savu sliktāko spēli šajā iespaidīgajā sezonā.

Pirmajā puslaikā viņam nebija tvērienu, un viņa ceturtās ceturtdaļas sitiens noveda pie Bengals uzvaras.

"Viņi cenšas aizvest Trevisu," sacīja Mahomess.

Bengals arī zina, ka jums ir jābūt metodiskiem uzbrukumā, lai Mahomess neatrastos laukumā. Viņi piespēlēja bumbu 34 reizes un realizēja septiņus no 11 trešdaļas sitieniem, ļaujot viņiem uzvarēt spēles laiku un ierobežot "Chiefs" tikai 54 spēles svētdien. (Viņiem arī bija vēl sešas minūtes AFC čempionāta spēlē.)

"Jūs redzējāt pārkāpumu," Mahomes teica. "Lai gan viņiem ir šie spēļu veidotāji, viņi prasīs savu laiku un izmantos pulksteni."

Tas palīdzēja Bengals uzvarēt spēli, ko Chiefs bija apzīmējis savā kalendārā.

Kriss Džonss, kurš pirms pirmā puslaika beigām bija lielisks uz vārtu līnijas, zaudēšanu pret Bengals pat nosauca par savas starpsezonas "vilcinātāju" pagājušās sezonas noslēgumā.

"Acīmredzot jebkurā laikā, kad kāds jūs uzvar iepriekšējā gadā, jūs vēlaties viņus uzvarēt," sacīja Mahomess, "jo īpaši spēlē, piemēram, viņi pārspēja mūs, lai tiktu uz Super Bowl."

Tā vietā "Chiefs" atkal zaudēja Bengals ar trīs pārsvaru, kas ir tāda pati kā katrai no iepriekšējām sakāvēm.

Rīds norādīja uz šo trīs punktu atšķirību, atmetot visas runas, ka Bengals, šķiet, ir Chiefs numurs.

"Es tā nejūtos," sacīja Reids. "Šis nāca pašā beigās."