Ksavi Ernandess ar šīm izmaiņām atkal demonstrēja FC Barcelona spēles vadības ekspertu

Ksavi Ernandess kārtējo reizi demonstrēja izcilu spēles vadību ar izmaiņām, ko viņš veica FC Barcelona aizraujošās uzvaras laikā ar 3:2 izbraukumā La Liga turnīrā Levante.

Neskatoties uz to, ka viņi iedeva trīs soda sitienus, Lūka de Jonga pēdējais sitiens ar galvu dziļi spēles pārtraukuma laikā nozīmēja, ka Blaugrana spēja sasniegt savu pirmo triumfu Estadi Ciutat de Valencia stadionā kopš 2018. gada Ernesto Valverdes vadībā.

Kopš tā laika arī Barcai ir bijuši četri treneri, taču kārtējo reizi asprātīgā pārmaiņa no Ksavi Ernandesa, kas viņam ir otrais četru dienu laikā, apgrieza spēles līdzsvaru, kad žetonu skaits bija samazinājies.

Ceturtdien dedzīgā Deutsche Bank Park laukumā pret Frankfurtes Eintracht katalāņi arī savā Eiropas līgas ceturtdaļfināla pirmās līgas cīņā zaudēja ar 1:0.

Otrajā puslaikā Ksavi panāca Ousmane Dembele un Frenkie de Jong, kuri apgrieza Blaugrana likteni un sāka gājienu, kas panāca, ka Ferans Toress panāca izlīdzinājumu. Šī iemesla dēļ Barca šonedēļ aizvadīs atbildes posmu Camp Nou ar līdzsvarotu līdzsvaru un ar pilnīgi atšķirīgu noskaņojumu nekā tad, kad tā joprojām bija aiz muguras.

Ar šo epizodi bija pietiekami, lai pāris sāktu šonakt. Taču atkal, kad Barca atpalika ar 1:0 un Levante grasījās izmest otro soda sitienu, kas tika netrāpīts, Ksavi novērtēja, kā viņš varēja pagarināt Barcas 14 nezaudēto spēļu sēriju līdz 15, un iepazīstināja ar Pedri un Gavi.

Īsā laikā pāris apvienojās, lai atrastu Dembeli, kurš pēc tam izdarīja savu 11. rezultatīvo piespēli sezonā spēlē Karims Benzemā un Lionels Mesi kad Pjērs Emeriks Aubamejans ar galvu raidīja savu centrējumu.

Tikai četras minūtes vēlāk Gavi devās sensacionālā slaloma skrējienā pa Dembeles labo malu un izvēlējās Pedri, lai gūtu savus trešos vārtus piecās spēlēs, kad Barca pabeidza atgriešanos.

Diemžēl trešais sods Levante komandai nozīmēja, ka laukuma saimnieki izlīdzināja rezultātu, bet Lūka de Jonga sitiens ar galvu nozīmēja, ka Barca devās mājās ar trim punktiem.

"Mēs pielikām milzīgas pūles, tomēr pirmajā puslaikā nespēlējām labi," pēc tam atzīmēja Ksavi. "Mums ir jābūt paškritiskiem. Otrajā puslaikā bijām labāki, un mums ir Lūks un [Marks Andrē] ter Stegens, kas panāk atšķirību.

“[Tie ir] trīs zelta punkti, lai paliktu cīņā, mēs joprojām esam otrie un nevaram paslīdēt. Labi nespēlējot, uzvarējām,” secināja treneris.

Taču, pateicoties viņa gudrajai spēles vadībai, Barca joprojām saglabā veiksmi La Liga un joprojām ir favorīte šajā kontinentā.