Angel City FC NWSL regulārās sezonas atklāšanas spēlē piesaista 22,000 XNUMX līdzjutēju

Izpārdots 22,000 2022 futbola līdzjutēju pulks piepildīja Banc of California stadionu, lai redzētu Angel City FC pirmo uzvaru 2. gada NWSL regulārajā sezonā. Paplašināšanās komanda uzvarēja skatītājus ar 1:45. Vārtus ACFC labā pirmajās XNUMX minūtēs guva Vanesa Žila un Juns Endo. NC Courage zvaigzne Debinha gūtu vienīgos vārtus pretinieku labā.

"Pirmajā puslaikā mēs paveicām patiešām labu darbu, pārvaldot (Ziemeļkarolīnas) spiedienu. Zinājām, ka otro puslaiku viņi aizvadīs spēcīgi. Viņi uz mums radīja lielu spiedienu,” galvenā trenere Freija Kūmbe. "Mūsu spēlētāji pielāgojās Ziemeļkarolīnas rotācijai, īpaši vidējā līnijā. Mēs varējām organizēt sevi, lai ar to tiktu galā.

Komanda neizturēja panākumus Nacionālās sieviešu futbola līgas ikgadējā pirmssezonas turnīrā Izaicinājuma kausā. Viņi spēlēja spoileri un izslēdza Portlendas Thorns no Izaicinājuma kausa izslēgšanas spēlēm pēc Christen Press soda sitiena. Uzvara ar 1:0 bija pirmā franšīzes vēsturē un radīja priekšu vēsturiskai spēlei piektdienas vakarā.

Divas uzvaras pēc kārtas liecina par to, ka ACFC tiek pārdots ārpus laukuma. Paplašināšanās komanda veidos futbola saraksta lieluma īpašnieku grupu, kurā ietilpst Mia Hamma, Billija Džīna Kinga, aktieri Natālija Portmena, Viola Deivisa un pati GOAT. Serēna Viljamsa ir viegli pārdodama sieviešu iespēju palielināšanai.

VAIRĀK NO FORBIEMPraida partnerība ar Heineken ir tikai Angel City FC sākums

Viljamsa, Deivisa un WNBA čempione Kendisa Pārkere ir vieni no melnādainajiem īpašniekiem ne tikai jaunajā klubā, bet arī NWSL periodā — šim faktam es vēlos sekot, jo līga turpina augt 10. sezonā un pēc tam.

Eņģeļu pilsētas slavenība nozīmēja, ka ikviena Losandželosas komanda varēja un, iespējams, arī tai vajadzētu ļauties drāmai un slavenībai. Ja mēs esam godīgi, NWSL bija vajadzīgas šāda veida kristības sezonai. Seši treneri un vadītāji, tostarp Hjūstonas Džeimss Klārksons tikai šonedēļ, tika atlaisti vai atkāpās no amata saistībā ar izmeklēšanu par diskrimināciju, uzmākšanos, vardarbību un iebiedēšanu.

Jaunā komisāre Džesika Bermane ir apņēmusies izmeklēt aktuālus vai vēsturiskus jautājumus. "Pamatojoties uz to, gan līga, gan arodbiedrība sadarbojas ar kopīgiem izmeklētājiem, lai risinātu problēmas, kas nāk gaismā," sacīja Bermans. Ekvalaizers.

NWSL Spēlētāju asociācija februārī parakstīja savu pirmo koplīgumu, un Bermana un NWSLPA izpilddirektore Megana Bērka parakstīja jauno CBA laukumā pirms ACFC mājas spēles sākuma.

Mazliet teatrāls, skaidrs, bet arī kritiski svarīgs.

Šajā sezonā Angel City FC un NWSL ir daudz kas paredzēts. Ja vakar bija kāda norāde, cerība vēl ir.Vai fani ieradās redzēt Christen Press vai Uzo Aduba, būtība ir tāda, ka viņi ieradās stadionā; 22,000 XNUMX no viņiem ieradās, lai redzētu sieviešu futbola spēli.

Labākā daļa man ir tas, ka spēlētāji izjūt maiņu.

"Es zinu, ka tā bija tikai 1. spēle, bet domāju, ka tas ir brīdis, ko es nekad neaizmirsīšu, un neatkarīgi no tā, kas notiek šajā sezonā, neviens nekad nevarēs atņemt šovakar mums un šim pūlim," sacīja ACFC aizsargs un Losandželino Ali Railijs. “To sajust bija neticami. Es nekad to neaizmirsīšu. ”

Vakardienas enerģija Railijai atgādināja atmiņu, ko viņa un daudzi citi futbolisti, kuri šodien spēlē profesionāli, atceras tā, it kā tā būtu vakar.

“Es devos uz 99. gada pasaules finālu, un tas man ielika šo ideju. Man nebija ne jausmas, kā tas notiks, bet tas radīja sēklu, ka varbūt kādu dienu es varētu spēlēt futbolu uz tādas skatuves. Tāpēc tagad, lai mēs būtu šeit un lai šīs mazās meitenes to redzētu, tieši tādu redzamību un to, kā mēs esam šajā jomā ar dažādām ādas krāsām, dažādām pieredzēm, dažādām pagātnēm, tik daudzveidīgu un iekļaujošu grupu; Es domāju, ka tas ir ļoti svarīgi, un tas ir tas, par ko arī iestājas klubs.