Francijas futbolists Mbapē gūst vārtus divās minūtēs, panākot neizšķirtu Argentīnai 2:2 un pēc spēlētām minūtēm

Augšējā līnija

Francijas futbolists Kylians Mbappé mazāk nekā divu minūšu laikā guva divus vārtus, panākot neizšķirtu Argentīnas izlasi ar 2:2, un Pasaules kausa finālā bija atlikušas mazāk nekā 10 minūtes, aizraujošā cīņā par sporta lielāko titulu.

galvenie fakti

Francūzis Kailians Mbapē guva Francijas pirmos vārtus spēles 80. minūtē un pēc tam guva vēl vienus vārtus spēles 82. minūtē, satriecot Kataras stadionu.

Spēlē gandrīz visu spēli dominēja Argentīna: Mesi 23. minūtē ieraidīja Argentīnu pie laukuma, kad realizēja XNUMX metru soda sitienu pēc tam, kad komandas biedru Anhelu Di Mariju laukumā paklupa francūzis Ousmane Dembélé.

36. minūtē Di Marija palielināja Argentīnas pārsvaru ar klīnisku sitienu no laukuma iekšpuses pēc diviem ātriem piespēlēm no vidējās līnijas.

Pēc tam, kad Argentīnas uzbrukuma spožums viņu piespieda uz muguras, Francija pirmajā puslaikā bija spiesta veikt divas agras maiņas — nomainot Dembélē un Olivjē Žirū pret Markusu Turamu un Rendālu Kolo Muani.

Jaunumi Peg

Mesi, kurš tiek plaši uzskatīts par savas paaudzes izcilāko, saskaras ar Francijas uzbrukumu, kuru vada 23 gadus vecais Kylian Mbappé, kuru daudzi uzskata par Argentīnas zvaigznes mantinieku, kurš šķiet pasaules labākais spēlētājs. Mesi un Mbapē iekļuva finālā kā kopīgie turnīra vārtu guvumu saraksta līderi, katrs guva piecus vārtus, kā arī izdarīja attiecīgi trīs un divas rezultatīvas piespēles. Argentīnas līdzjutēji cer uz spēcīgu sniegumu no Mesi, kurš ir ieguvis visas otrās galvenās trofejas šajā spēlē. Argentīnas talismans arī vēlēsies pārvarēt vilšanos, ko 1. gada finālā ar 0:2014 zaudēja Vācijai, kur viņš palaida garām iespēju gūt vārtus īsi pēc puslaika. Vēsture aicina arī Francijas izlasi un Mbappé, kuri cenšas kļūt par pirmo komandu pēdējo sešu gadu desmitu laikā, kas uzvarējusi Pasaules kausa izcīņā — pēdējo reizi to paveica Peles vadītā Brazīlija.

Forbes vērtēšana

Ar 130 miljonu dolāru ienākumiem šogad Mesi bija visaugstāk ranga spēlētājs Forbes ' sarakstu vislabāk apmaksātie sportisti no 2022.