Pēc brutālā pirmā puslaika demonstrēšanas Vikingi izveido rekordu, atgriežoties pret Colts

Minesotas "Vikings" ir ierakstījusi savu vārdu NFL rekordu grāmatā, kaldinot lielāko atgriešanos līgas vēsturē, uzvarot Indianapolisas "Colts" ar 39:36. Tas ir nozīmīgs sasniegums, kas pārsniedza neaizmirstamo 32 punktu atgriešanos Bufalo Bills 1992. gadā, kad viņi iespaidīgā izslēgšanas spēlē uzveica Hjūstonas Oilers.

US Bank stadionā valdīja prieks un svinības, kad Grega Džozefa 40 jardu vārti izlidoja cauri vārtu stabiem, eposam beidzoties ar izsaukuma zīmi. Līdzjutēji bija maldīgi, un spēlētāji bija gandrīz tikpat laimīgi.

Neatkarīgi no tā, kas notiek atlikušajā sezonas daļā, 2022. gada Vikingu CV vienmēr būs “The Comeback”.

Spēles beigu daļā sajūsmināts bija ceturtdaļas aizsargs Kērks Kazinss un viņa loma 460 jardu piespēlēs un 4 piezemējumos. "Kaut kas tāds nenotiek ar vidusmēra cilvēkiem," Cousins ​​teica. "Tātad, es lepojos."

Kad visi 'attaboys' būs izgaisuši tālumā, sestdienas spēles realitāte piemeklēs mājās. Smagā, apņēmīgā spēle otrajā puslaikā ir viena lieta, taču tas, kā Vikings izcēlās spēles sākumā un kā cīņa pirmajā puslaikā bija pavisam cita.

Tās bija pūlīgas pūles no sākuma sākuma līdz pēdējām sekundēm, un arī to nevajadzētu aizmirst. Pretinieks viennozīmīgi ir viena no sliktākajām komandām NFL. Kopš īpašnieks Džims Irsejs novembrī atlaida Frenku Reihu un nolīga nepieredzējušo Džefu Sestdienu par komandas treneri, "Colts" ir pielikusi virkni apkaunojošu pūliņu, kuru dēļ viņi ir tuvu līgas lejasgalam.

Jā, Colts šosezon ir izcīnījuši 4 uzvaras, un ir tādas komandas kā Texans, Bears un Broncos, kurām ir sliktāki rādītāji, taču ir grūti iedomāties komandu, kas patiesībā spēlē sliktāk nekā Colts.

Šī komanda ienāca un sita Vikingus 30 minūtes. Jau no brīža, kad Daliss Flowers 49 jardus atdeva sākuma sitienu, bija skaidrs, ka galvenā trenera Kevina O'Konela komanda nebija gatava spēlēt. Tā kā Vikings savā iepriekšējā spēlē pret Detroitas Lions demonstrēja līdzīgu sagatavotības trūkumu, tas ir ļoti satraucoši.

Viena lieta ir atpalikt no viļņainajām lauvām izbraukumā, bet pavisam cita lieta ir mājās tikt pāri Indianapolisas vājajiem.

Pirmajā puslaikā viss vienkārši nogāja greizi. "Colts" komandai gandrīz visu puslaiku nācās nospēlēt bez saspēles vadītāja Džonatana Teilora, taču spēja pārvietoties uz augšu un uz leju laukumā, un bojājumus nodarīja Mets Raiens, Zeks Moss, Deons Džeksons un Maikls Pitmans. Tas nav gluži NFL ekvivalents Murderers Row. Raiens ir vecs vīrs, kas darbojas ar dūmiem, un pārējie ir vienkārši vidējie Džo, kuriem nevajadzētu būt spējīgiem apliecināt savu kolektīvo gribu.

Speciālās komandas cieta neveiksmi ar bloķētu punt, kā rezultātā tika gūts piezemējums, un Kazinss veicināja pirmā puslaika katastrofu ar savu otrās ceturtdaļas pārtverto bumbu, kuru 17 jardus atdeva par piezemējumu brīvajam aizsargam Džūljenam Blekmonam.

Starpsezonas cerības, ka Vikings turpinās krāt uzvaras un būs likumīgs pretendents pārstāvēt NFC Super Bowl, bija pazudušas. Neskatoties uz 10 iepriekšējām uzvarām, viņi bija zaudējuši ceļu. Aizsardzība regulāri tiek apgrūtināta un bija viena no rezultatīvākajām vienībām līgā, un neviens viņus neuzskatīja par likumīgu draudu kaut ko darīt, kā tikai zaudēt izslēgšanas spēļu pirmajā vai otrajā kārtā.

Bet tad notika otrais puslaiks, un Vikings izdarīja kaut ko tādu, ko neviena cita NFL komanda vēl nebija darījusi. Cousins ​​bija izturīgs un diezgan izcili vadīja komandu. Dalvins Kuks veica 95 jardus, un viņa izcilais 64 jardu piezemējums pēc ceturtās ceturtdaļas ekrāna piespēles bija raksturīgs atgriešanās spēlei. KJ Osborns aizvadīja savas karjeras labāko spēli, un Džastins Džefersons bija viņa ierastais iespaidīgais es.

Aizsardzība beidzot sevi apliecināja, jo saspēles vadītājs Ēriks Kendrikss izdarīja 12 sitienus un izdarīja sitienu, Za'Dariuss Smits piespieda 2 sitienus, Daniela Hantere izdarīja 1.5 sitienus un Čandons Salivans bija pa visu laukumu. Viņam vajadzēja pieskaitīt neizšķirtu piezemējumu, kad viņš atguva bumbu un atdeva to ieskaites zonā, taču amatpersonas apturēja spēli, jo uztvēra, ka Džeksons zaudēja sitienu. Tas nebija pat tuvu.

Tā bija uzvara, kas nopelnīja vietu rekordu grāmatā un iekļuva divīzijā. Tas neizdzēsa daudzas problēmas, kas šai komandai ir, bet tā ir tāda, kas dzīvos gadiem ilgi.

Uz to ir jābalstās, jo regulārajā sezonā atlikušas vēl tikai 3 spēles.