Rezultāts, spēlētāju reitingi un tas, ko mēs uzzinājām

FC Barcelona atklāja 11 punktu starpību La Liga galvgalī, svētdienas vakarā izbraukumā ar 1:0 pārspējot Villarreal. Lūk, rezultāts, spēlētāju reitingi un tas, ko mēs uzzinājām.

Villarreal 0:1 FC Barcelona

Pedri, 18

Marc-Andre Ter Stegen

Aizvēra leņķi Hosē Luisa Moraless pirmā puslaika beigu sitienam. Bet, kā redzams pret Sevilla, viņam nebija daudz ko darīt, jo viņa aizmugures līnija kopumā darbojas. 7

Alehandro Balde

Pirmajā puslaikā atspēlēja sliktu bumbu pāri laukumam, bet bija spēcīgs cīņā. Otrais puslaiks sākās ar burvīgu slaloma driblu Villarreal laukumā. Ne tik iespaidīgs kā Jordi Alba pagājušajā nedēļā, bet joprojām stabils. 7

Andreas Kristensens

Solīds no dāņa kā vienmēr. Šķita, ka viņam nav īsti lielu momentu, par ko runāt, taču viņš vienmēr atradās īstajā vietā un īstajā laikā, lai noslāpētu visas iespējamās briesmas, kā redzams ar apstāšanās laika bloku no draudīgas piespēles viņa 18 jardu laukuma tuvumā. 7

Ronalds Araujo

Movistar komentētāju komanda to sauca par "nepārspējamu", izsekojot atpakaļ, lai 10 minūšu laikā izslāpētu Jeremija Pino gājienu un novērstu briesmas. Paņēma dzelteno kartīti par mīkstu rokas bumbu un izlaidīs nākamo maču. Taču visi kredīti, ko viņš par to zaudēja, tika izpirkti ar vēl vienu izcilu pielaidi, lai neļautu Pino gūt aptuveni stundu atzīmi. Viņam visu nakti bija Spānijas izlases numurs. 9

Žils Kounde

Rezultātā puslaikam tuvojās Hosē Luiss Moraless, lai gan Pedri piespēle nebija labākā. Bloķēja bīstamu centrējumu otrā puslaika vidū un vēl vienu nāves brīdī. 7

Frenkie de Jong

Sākās ar klusu atvērumu 20 minūtes, tad pamazām pārņēma spēli. Sāka gājienu, kas noveda pie Pedri vārtu guvuma, kā arī izvirzīja Levandovski ar jauku izmestu žetonu. Viņa sešas pārtvertās bumbas un spēcīgie sitieni nozīmēja, ka viņš nodrošināja Barcas fizisko sirdsdarbību un ne tikai noteica tempu ar savu spēles veidošanu. Pirmajā puslaikā izveidoja visvairāk iespēju un izpildīja visus savus driblus. 9 – SĒCĪBAS VĪRS

Franck Kessie

Viņam bija grūti ķerties klāt radošam darbam, jo ​​viņš bija ļoti pretrunā ar Villarreal rupjām lietām, opozīcijas pārstāvjiem bieži izliekoties, ka viņš ir viņiem pārkāpis. Dažkārt bija viegli aizmirst, ka viņš bija laukumā un bija labāks pret Sevilla, taču šeit viņam bija mazāka uzbrukuma loma. 6

pedri

Sāka teicami ar gardu caursienu Levandovskim un kļuva tikai labāks. Vēl viena centrējuma lode no labās malas savienojās ar Andreasu Kristensenu, taču ar to nepietika, lai apdraudētu vārtus. 17. minūtē viņš pabeidza teicamu gājienu ar 1:2 ar Levandovski un izvirzīja Barca vadībā. Vēlāk pirmajā puslaikā Rafinju atbrīvoja, taču brazīlietis nespēja izmantot priekšrocības. Neliels sitiens bija vāja Koundes piespēle, ko francūzim neizdevās izpildīt, un tas puslaika sitienā apspēlēja Hosē Luisu Moraless. Otrajā puslaikā bija klusāks, taču viņa ievads 45 bija vairāk nekā pietiekami, lai par to runātu. 9

Gavi

Spēles pirmajās daļās spēlēja vairāk centrā, un Ksavi viņu rāja par neprecīzu bumbu uz malu, mēģinot atvairīt Levandovski. Bija smags vakars, ko vadīja, bet, kā vienmēr, nekad nepadevās. Sāku vairāk iesaistīties ar aptuveni ceturtdaļas stundu, lai spēlētu ar labāku izplatīšanu. 7

Robert Lewandowski

Kārtējais jauktais maiss no Pole. Nepalaida garām iespēju pa vārtiem no apburošas Pedri piespēles agrās durvis un trāpīja tieši Pepam Reinam. Nodrošināja Pedri piespēli ar jauku 1:2 gājienu, bet pēc tam palaida garām vēl vienu iespēju pēc burvīgā Frenkie žetona, kas nebija no vieglākajiem. Otrajā puslaikā Rafinam ar savu piespēli vajadzēja izdarīt labāk. 7

Raphinha

Varēja būt centrālāks, jo Kounde ieņēma labo. Tāpat kā Gavi, viņa sadalījums uz spārniem bija nedaudz smags. Lai gan viņš bija svarīgs Pedri vārtu gūšanas procesā, viņam neizdevās izmantot divas Pedri un Levandovska piespēles. Vai Ksavi pirmo reizi nomainīja Ferranu Torresu ar 10 minūtēm un saņēma dzelteno kartīti; tomēr treneris šķita apmierināts ar viņu. 6

Ko mēs uzzinājām:

Barca tagad ir 11 punktu pārsvars pēc tam, kad atteicās tikt apgrūtināts no spēcīgā pretinieka un izcīnījusi vēl vienu uzvaru izbraukumā, lai paliktu nepārspēta 16 mačos.

Tādi kā Pedri, Ronalds Araujo un Frenkie de Jongs starta XI rindās atkal parādīja sevi kā lielus un neaizskaramus spēlētājus. Taču komandā bija daudz mazāk aizņemtu, taču stabilu sniegumu, līdz ar to arī 7. punktu pārpilnība.

Dažas zvaigznes no malas, piemēram, Frenks Kesijs un Rafinja neizmantoja izdevību atstāt iespaidu, taču pagaidām nav apdraudētas Serhio Busketsa un Ousmane Dembele savainojumu dēļ.

Barca bija laba, taču, iespējams, ceturtdien Eiropas līgā tai būs jābūt labākai pret Mančestras United.