Labie, sliktie un neglītie no The Green Bay Packers zaudējuma Ņujorkas milžiem

Mets Laflērs pagājušajā nedēļā bija viskašķīgākais vīrietis Grīnbejā.

Viņš žēlojās par to, ka viņa Packers bija jābrauc 4,000 jūdzes uz Londonu, lai spēlētu futbola spēli.

Viņam nerūpēja deviņu stundu brauciens ar lidmašīnu. Un viņam noteikti nepatika tas, ka viņa ķermeņa pulkstenis tiks sajaukts.

Uz jautājumu par viņa domām par braucienu, LaFlērs sacīja: "Es nesniegšu jums savu godīgo atbildi. Es labāk atturēšos."

Ja LaFlērs bija īgns, pirms viņa Packers satikās ar Ņujorkas milžiem, iedomājieties, cik īgns viņš būs lidmašīnā, braucot mājās.

"Giants" otrajā puslaikā ar 17:2 pārspēja Packers un panāca neticamu uzvaru ar 27:22. Grīnbeja bija 8 punktu favorīte.

"Giants" uzlaboja rezultātu līdz 4-1, bet "Packers" zaudēja līdz 3-2.

Lūk, labais, sliktais un neglīts no Giants uzvaras pār Packers.

LABAIS

RENDALS KOBBS: Daudzi smējās, kad 2021. gada vasarā Packers aizmainīja pret Kobu. Daudzi bija vēl vairāk satraukti, kad Grīnbeja šosezon atgrieza veterānu, kad viņš pagājušajā gadā pārtvēra tikai 28 piespēles un veica 375 jardus.

Bet Kobs vienmēr ir bijis Ārona Rodžersa mīļākais. Tāpēc viņš vispirms tika atvests atpakaļ uz Grīnbeju.

Un Kobs noteikti maksā dividendes.

Kobs savā lielākajā spēlē kopš atgriešanās Packers sastāvā pārtvēra septiņas piespēles 99 jardus.

"Viņš vairāk līdzinās sev. Manuprāt, viņš izskatās pēc 2016. gada Rendela,” sacīja Rodžerss. “Tāpēc es… ļoti jūtu, ka viņam vajag vairāk iespēju. Viņš ir pelnījis iespējas. Joprojām ir daļa no šīs spēles, kas ir meritokrātija, un šajā ziņā es uzskatu, ka katru reizi, kad viņš pieskaras bumbai, mums ir noticis kaut kas labs.

Kobam bija 35 jardu uzņemšana Packers pirmajā dienas braucienā, kas bija viņa garākais brauciens šajā gadā, kā rezultātā tika gūti vārti. Un tas bija tikai viņa lielās dienas sākums.

"Es daru visu iespējamo, lai saglabātu savu ķermeni neskartu, un diemžēl šajā līgā traumu līmenis ir 100%, un jūs vienkārši cerat, ka tas nekad nav nekas nopietns," sacīja Kobs. "Un diemžēl karjeras laikā esmu guvis traumas, taču vienmēr, kad esmu vesels, es jūtu, ka varu kaut ko izdarīt, un es cenšos to parādīt katru dienu."

MASONS KROSBIJS: Packers visu laiku rezultatīvākais spēlētājs pagājušajā gadā guva tikai 73.5% no gūtajiem vārtiem (25 no 34), kas ir otra sliktākā sezona viņa 15 gadus ilgajā karjerā. Grīnbejas zaudējumā izslēgšanas spēlēs Krosbijam bija arī bloķēti vārti.

Taču Krosbijs ir atguvis un sāk lieliski. Krosbijam šosezon 6 pret 6 ir gūti vārti un 11 no 11 papildpunktiem.

"Turpināsim kontaktēties," Krosbijs teica par savu pieeju. "Tas vienmēr ir tikai mēģinājums būt patiešām pilnībā ieguldīts šajā procesā. Savā ziņā esmu bijis tik daudzās dažādās komandās, kur tev ir liels apgrozījums, ir ieradušies šie jauni puiši un visas šīs dažādās sajūtas, ko tu gūsti. Vienkārši mēģinu atiestatīt katru sezonu un atvienot.

ŠIS UN TAS: Pirmo reizi visā sezonā Packers neļāva pretiniekam gūt vārtus savā atklāšanas braucienā. Grīnbejas pirmie četri pretinieki savās pirmajās rokās ieguva 20 punktus. … Rodžerss pirmajā puslaikā izpildīja piespēles deviņiem dažādiem spēlētājiem.

SLIKTAIS

AMĀRI RODŽERS: Grīnbejas trešās kārtas izvēle 2021. gadā ir izkritusi no plašās uztvērēju rotācijas. Viņu svētdien, atspēlējot sitienu, nomainīja debitants Kristians Vatsons. Pēc tam pēc otrā sitiena spēlē Rodžersu šajā vienībā nomainīja Keisans Niksons.

Tikai tas, kas notiks Rodžersam, ir jāredz.

Tas, ka Rodžerss bija drafta trešās kārtas izvēle, droši vien nozīmē, ka viņš pagaidām ir drošībā. Taču Rodžerss ir tikai četras reizes piedalījies karjerā, un tagad viņš ir zaudējis atgriešanās darbu, kas labākajā gadījumā padara viņa nākotni Grīnbejā vāju.

SPĒLĒJIES AR uguni: Ņujorkas platuma uztvērēji Kenijs Goladejs (ceļgalā) un Kadariuss Tonijs (cīpslas cīpslas cīpsla) izstājās. Četrsargs Daniels Džonss guva potītes savainojumu. Un Saquon Barkley, neapšaubāmi labākais saspēles vadītājs futbolā, izstājās trešās ceturtdaļas beigās ar pleca savainojumu.

Tomēr iepakotāji ļāva milžiem pakavēties, un galu galā Ņujorka lika viņiem maksāt.

Grīnbeja ir noķērusi dažus nopietnus pārtraukumus traumu jomā.

3. nedēļā Tampabeja palika bez saviem trim labākajiem platajiem uztvērējiem. Tomēr Packers tikko izdzīvoja, uzvarot ar 14:12, kad apturēja Buccaneers vēlo divu punktu konversiju.

4. nedēļā New England ierindojās 3. vietā. Taču Packers bija nepieciešams pagarinājums, lai uzvarētu Patriots ar 27:24.

"Packers" nespēja atvairīt savainojumu nomocītos "Buccaneers" vai "Patriots", taču izdzīvoja. Svētdien Grīnbejas veiksme pret traumu izpostītajām komandām izsīka.

ŠIS UN TAS: "Giants" noturēja bumbu vairāk nekā 32 minūtes un paveica lielisku darbu, saīsinot spēles gaitu un noturot Āronu Rodžersu malā. ... Green Bay tikai vienu reizi atlaida Giants aizsargu Danielu Džounsu. … Deivids Bakhtiari un Jošs Nijmans sadalīja laiku pie kreisās malas. Pirms nedēļas Bahtiari, kurš atgriežas no ACL, kurš cieta 2020. gada decembrī, atspēlēja 70 no 73 snapiem. Šonedēļ Bahtiari nevarēja aizvadīt pilnu spēli. Neatkarīgi no tā, vai Packers bija piesardzīgi pret viņu vai dalīja laiku, viņu plāns virzīties uz priekšu vēl ir redzams.

ĻOTI

OTRAIS PUSES AIZSARDZĪBA: "Giants" otrajā puslaikā guva 17 punktus savos pirmajos trīs savos vārtos un pārņēma spēles vadību.

Ņujorka puslaika ievadā veica 56 jardus 11 izspēlēs un saņēma 37 jardu vārtus no Greiema Gano, panākot 20:13. Pēc tam "Giants" nobrauca 91 jardu attālumā, lai gūtu piezemējumu, un šis bija Gerija Braitvela 2 jardu rezultāts, kas ceturtās ceturtdaļas sākumā panāca neizšķirtu 20:20.

Pēc tam ceturtās spēles vidū Giants sešās izspēlēs nogāja 60 jardus un izvirzījās vadībā ar 27:20 pēc Sakona Bārklija 2 jardu piezemējuma.

Grīnbejas aizsardzība, kurai bija jābūt vienai no NFL elites vienībām, otrajā puslaikā bija viss, izņemot to.

OTRĀ PUSE PĀRPĀRĀKUMS: Lai cik slikta bija Grīnbejas otrā puslaika aizsardzība, uzbrukums bija gandrīz tikpat neizdarīgs.

Otrā puslaika pirmajos divos braucienos "Packers" izdevās veikt tikai 46 jardus un gūt nevienu punktu. Pēc tam Rodžerss ar iespēju panākt neizšķirtu nobrauca Grīnbejā līdz Ņujorkas 6 jardu līnijai.

Tomēr gan trešajā, gan ceturtajā sitienā Rodžerss atvairīja piespēles. Un Grīnbejas pēdējā spēlē, Hail Mary, Rodžerss tika atlaists un piespēlēts.

RASULS DUGLAS: Spēle bija neizšķirta — 20:20, kad, gūstot otros vārtus no 10, Giants aizsargs Daniels Džonss izpildīja 6 jardu piespēli Dariusam Sleitonam. Uzstājoties, Duglasa ķermenis nogāza Sleitonu zemē.

Duglass tika atzīmēts par nevajadzīgu nelīdzenumu, un trešā un 4 vārtu vietā Giants guva pirmos vārtus no 2. Nākamajā izspēlē Bārklijs pagrieza labo stūri, lai gūtu rezultātu.