Labie, sliktie un neglītie no Green Bay Packers zaudējuma Ņujorkas Jets

Mets Laflērs pēc regulārās sezonas zaudējuma bija perfekts ar 10:0.

Šī sērija ir beigusies.

LaFlēra vadībā Packers Lambeau Field bija 24:2.

Viņi tagad ir 24:3.

LaFleur's Green Bay Packers ir haoss. Un svētdiena bija vēl viens pierādījums.

"Packers" piedzīvoja otro spēli pēc kārtas, Lambeau Field laukumā piekāpjoties Ņujorkas "Jets" ar 27:10. Grīnbeja tagad ir 3:3 un pēc divām spēlēm NFC North atpaliek no pirmās vietas Minesotas (5:1).

Lūk, labas, sliktas un neglītas no Jets uzvaras pār Packers, sākot ar neglīto.

ĻOTI

APVAINOJUMS: Sešās sezonas spēlēs Grīnbeja ir guvusi tikai 107 punktus — nieka 17.8 punktus katrā cīņā. Un pēdējo sešu ceturtdaļu laikā Packers kontā ir tikai 10 uzbrukuma punkti.

Svētdien lietas bija tik neglītas, cik neglīts kļūst.

Grīnbeja vidēji spēlē nospēlēja tikai 4.0 jardus. Packers kopā bija tikai 278 jardi.

Grīnbeja izdevās tikai 60 skriešanās jardus. Un Ārons Rodžerss tika atlaists četras reizes, un viņam bija ārkārtīgi nevienmērīga spēle, vidēji nobraucot tikai 6.0 jardus katrā mēģinājumā un finišējot ar 88.1 punktu.

"Es ceru, ka tas tipiskais posms pienāks kādā brīdī, kad mums kļūst ļoti karsti," pagājušajā nedēļā sacīja Rodžerss. "Cerams, ka tas sāksies šonedēļ. Bet es domāju, ka tas ir tepat aiz stūra.

Ne gluži.

ĪPAŠAS KOMANDAS: Grīnbejas īpašās komandas, kas kopš 2005. gada lielākoties ir bijušas bezizejas, šosezon bija parādījušas progresa pazīmes jaunā koordinatora Riča Bisača vadībā. Tas mainījās svētdien.

"Jets" Maikls Klemenss trešajā ceturtdaļā bloķēja Peta O'Donela sitienu, Vils Pārks atguvās un atdeva 20 jardus par piezemējumu, kas deva Ņujorkai vadību ar 17:3.

Otrajā ceturtdaļā Jets Kvinens Viljamss atvairīja Meisona Krosbija 47 jardu vārtus.

Ņujorkas Brakstons Berioss arī vidēji atvairīja 29.0 jardus un 11.3 sitienus.

Grīnbejas spēlētājs Ēriks Vilsons bloķēja Breidena Mena sitienu. Tomēr kopumā Bisaccia vienības pārspēja "Jets" īpašās komandas.

"Es gribētu domāt, ka, ja mēs varam atrast noteiktu konsekventu līdzsvaru tajā, ko cenšamies darīt, tad es domāju, ka jums ir iespēja katru dienu pilnveidoties un kļūt labākiem pamatiem un tehnikā, ko mēs jums lūdzam darīt,” pagājušajā nedēļā sacīja Bisaccia. "Es domāju, ka mūsu uzdevums ir likt viņiem darīt to, ko viņi patiešām dara labi, un tad individuāli var gūt panākumus, kas nozīmē, ka mums visiem kopā ir iespēja gūt panākumus."

Packers svētdien bija nekas cits kā veiksmīgs.

AIZSARDZĪBA: Grīnbeja uzskatīja, ka sezonas sākumā tai bija viena no NFL elites aizsardzībā.

Tas tā nav bijis — un svētdienas otrajā puslaikā Packers aizsardzība bija pilnībā satriekta.

Grīnbejai bija nepieciešama aizsardzība, lai palielinātos puslaika spēlē ar rezultātu 3:3. Tā vietā "Jets" dominēja pēc pārtraukuma, guva 17 punktus savos pēdējos trīs uzbrukumos un atrāvās.

Pirmkārt, Brekstons Berioss veica 20 jardu piezemējumu reversā. Pēc tam Breece Hall norāva 34 jardu piezemējumu. Un visbeidzot, Jets nogāja 57 jardus un iesita laukuma vārtus, kas palielināja pārsvaru līdz 27:10 un beidzās.

"Jets" skrēja bumbu 179 jardus un vidēji veica 5.4 jardus. Un karstais sēdeklis aizsardzības koordinatora Džo Barija vadībā tagad dedzina.

"Mēs jau zinām, ka tas notiks," šonedēļ teica Packers stūra aizsargs Rasuls Duglass. "Mēs vienkārši nevaram to nospiest. Es domāju, ka visi zina, cik labi mēs varam būt, un visi redz vārdus, tāpēc šķiet: "Mēs sagaidām tik daudz no šiem puišiem." Šobrīd tas nenotiek, bet vēl ir agrs. Vēl ir agrs.»

Varbūt. Taču Grīnbeja turpina meklēt atbildes, kuras nevar atrast.

SLIKTAIS

AIZVAROŠA LĪNIJA: Grīnbejas grupa bija zvērīga visas dienas garumā, un to pastāvīgi apspēlēja Jets aizsardzības fronte.

Rodžerss tika atlaists četras reizes, bet vēl deviņas reizes. "Jets" aizsargs Kvinens Viljamss laukumā dominēja ar diviem atmestiem sitieniem un trim aizsarga sitieniem.

Cīņā esošais labās puses aizsargs Roiss Ņūmens otrajā ceturtdaļā tika nomainīts pret Džeiku Hansonu. Tomēr Hansons ātri guva bicepsa savainojumu, un Ņūmens atkal iesaistījās spēlē.

Labais sitiens Elgtons Dženkinss klinšainas uzstāšanās laikā tika atzīmēts trīs reizes. Un visa rinda bija satriekta.

ĀRONA DŽONSA NOSLĒPUMS: Džounss, Grīnbejas dinamiskākais uzbrukuma saspēles vadītājs, pirmajā puslaikā veica tikai trīs raidījumus un tikai vienu uzņemšanu.

Viņš finišēja ar deviņiem sitieniem 19 jardiem un trīs tvērieniem 25 jardos.

Džounss šajā dienā piedalījās ar milzīgiem 6.4 jardiem spēlē, bet tagad viņam šosezon ir tikai 70 sitieni (11.7 vienā spēlē).

"Ir grūti sēdēt un attaisnot to visiem, mūsu komandai," pagājušajā nedēļā par Džounsa ierobežoto darba slodzi sacīja Packers treneris Mets LaFlērs.

Džounss šajā gadā iekļuva kā viens no trim spēlētājiem NFL vēsturē, kurš savās pirmajās piecās sezonās ir sasniedzis vairāk nekā 4,000 skriešanās jardus (4,163) un vairāk nekā 40 skrējiena jardus (41) ar vidēji 5.0 plus jardiem vienā pārvadājumā (5.06). . Pārējie divi? Ak, tikai Slavas zālē Džims Brauns (1957-61) un Džims Teilors (1958-62).

Starp saspēles vadītājiem ar vismaz 750 sitieniem karjerā Džonss ieņem visu laiku piekto vietu pēc jardiem uz grūšanu ar 5.16. Šogad Džonss vidēji ir smieklīgi 6.39 jardi vienā mēģinājumā.

Un no 2019. gada līdz 21. gadam tikai divi saspēles vadītāji katru gadu ir guvuši vairāk nekā 1,000 jardus no cīņas un vairāk nekā 10 jardus: Džounss un Tenesī spēlētājs Deriks Henrijs.

Taču Džonss joprojām ir visvairāk neizmantotais spēlētājs līgā. Svētdien tas nemainījās, un šobrīd tas ir viens no lielākajiem Grīnbejas noslēpumiem.

RENDALS KOBBS: Grīnbejas veterāns attāluma uzbrucējs trešajā ceturtdaļā guva potītes savainojumu, pēc tam atstāja ratos. Izejot no Lambeau Field, Kobs asaroja un uzlika dvieli sev uz galvas.

Ko tas nozīmē viņa nākotnei, vēl ir redzams.

Kobs šajā dienā ieņēma neizšķirtu otro vietu komandā ar 17 tvērieniem un otro vietu mērķos (25).

Pagājušajā nedēļā Grīnbejas zaudējumā pret Ņujorkas "Giants" Kobs pārtvēra septiņas piespēles, veicot 99 jardus.

"Es jūtos lieliski," pagājušajā nedēļā sacīja Kobs. "Es jums to visu esmu stāstījis pēdējo pāris nedēļu laikā. ES jūtos lieliski."

Diemžēl Kobam un Packers viņš svētdien nejutās tik labi.

LABAIS

ROBERTS TONYAN: Grīnbejas spēle ir bijusi klusa piecu spēļu laikā ar tikai 17 tvērieniem 129 jardiem (vidēji 7.6) un vienu piezemējumu. Taču Tonjans aizvadīja savu 2022. gada labāko spēli pret Jets.

Tonjans pirmajā puslaikā guva sešas tvērienas 61 jardā un pabeidza ar komandas rekordu 10 tvērienos 90 jardos.

Mazāk nekā gadu pēc tam, kad cieta no ACL, Tonjans sāk atgādināt savu veco sevi.

ŠIS UN TAS: Grīnbejas spēlētājs Ēriks Vilsons bloķēja sitienu otrajā ceturtdaļā. ... Grīnbejas jaunā drafta piektās kārtas izvēle Kingslijs Enagbare izlaida savu pirmo karjeru. Enagbare, malējais saspēles vadītājs, otrajā ceturtdaļā atlaida Vilsonu par 4 jardu zaudējumu. … Rašans Gerijs tika atlaists, un tagad viņš šogad piecās no sešām spēlēm ir samazinājies.