Labie, sliktie un neglītie no The Green Bay Packers uzvaras pār Dalasas kovbojiem

Maiks Makartijs pretīgi meta austiņas.

Ārons Rodžerss uzlēca tik augstu, cik 38 gadus vecs var, izspieda dūri un saliecās.

Makartija atgriešanās Grīnbejā bija sabojāta. Packers zaudējumu sērija bija beigusies.

Kicker Meisons Krosbijs svētdien līdz pagarinājumam 28:3 guva 09 jardu vārtus, paceļot Packers uzvarot ar 31:28.

Grīnbeja uzlaboja rezultātu līdz 4:6, pārtrauca savu pirmo piecu zaudējumu sēriju kopš 2008. gada un pagaidām saglabāja savu sezonu. Dalasa, kas ļāva izslīdēt 14 punktu pārsvaram otrā puslaika pārsvarā, zaudēja līdz 6:3.

Lūk, labā, sliktā un neglītā no Grīnbejas uzvaras pār Dalasu.

LABAIS

KRISTIANS VOTSONS: "Packers" debitantu otrās kārtas izvēle lielāko daļu savas pirmās sezonas sagādāja liela vilšanās, jo cīnījās ar savainojumiem un kritieniem.

Vatsons izlaida lielu daļu treniņnometnes pēc ceļgala operācijas. Viņš ir izlaidis trīs spēles paceles cīpslas savainojuma dēļ, un pēdējās divās spēlēs viņš tika izmests ar smadzeņu satricinājumu un krūškurvja savainojumu. Un viņš svētdienas spēlē piedalījās tikai ar 10 tvērieniem.

Taču Vatsons svētdien aizvadīja savu iznākšanas ballīti, gūstot karjeras pirmos trīs piezemējumus un 2022. gadā pirmo reizi atdzīvinot Packers piespēli.

Vatsons pārspēja vienu segumu un 58 jardu TD piespēli no Ārona Rodžersa ar 4:54 atspēlēja otrajā ceturtdaļā, kas panāca neizšķirtu 7:7. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Vatsons atbrīvojās un pacēla 39 jardu TD no Rodžersa, kas panāca Packers 28:21.

Un Vatsons veica šķērsošanas maršrutu, kad bija atlikušas 2 minūtes, un guva 9 jardu sitienu no Rodžersa, kas panāca neizšķirtu 28:28.

Vatsonam bija daži agrīni pilieni, kas izrādījās dārgi. Taču viņš vairāk nekā izpirka sevi ar trim piezemējumiem, kas saglabāja Grīnbeju spēlē.

Pēc mēnešiem neredzamības Vatsons parādīja, kāpēc Grīnbeja iekļuva otrajā kārtā un izmantoja 34.th vispārējā izvēle aprīļa draftā Ziemeļdakotas štatā.

RŪDIJS FORDS: Fords šajā dienā piedalījās, atspēlējot tikai 12.48% no aizsardzības snapiem šajā sezonā. Taču stūra aizsargs Ēriks Stokss bija savainotā rezervē, un Fords devās sākumsastāvā un spīdēja.

Packers pārcēla slotu spēlētāju Rasulu Duglasu uz stūra aizsargu, drošu Darnelu Sevidžu slotā un Fordu drošībā. Fords aizvadīja savas karjeras lielāko spēli ar pārtvertām bumbām, kas noveda pie 14 punktiem.

Kad Dalasa otrās ceturtdaļas vidū bija vadībā ar 7:0 un Grīnbejas 11. vārtus guva pretī, Ford pārtvēra Dalasas aizsargu Deku Preskotu un atdeva 34 jardus.

Cowboys tobrīd atradās punktu diapazonā un gatavojās izvirzīties divu vārtu pārsvarā. Taču Ford milzīgā spēle to mainīja — un spēles tempu.

Tikai trīs spēles vēlāk Ārons Rodžerss trāpīja Kristiānam Vatsonam par 58 jardu piezemējumu, kas panāca neizšķirtu 7:7.

Pēc tam, kad līdz puslaika beigām bija 2:30, Fords otrreiz pārtvēra Preskotu un atdeva to 34 jardus Cowboys 24. Trīs spēles vēlāk Ārons Džonss veica 12 jardu piezemējumu, panākot Grīnbejas vadību ar 14:7.

IZMAKSĀJOT CIEŅU: Packers pirms spēles izrādīja cieņu Maikam Makartijam, ievietojot sava bijušā galvenā trenera attēlu JumboTron blakus virsrakstam "Laipni lūdzam atpakaļ".

Makartijs 2010. gada sezonā aizveda Packers komandu līdz Super Bowl čempionātam. Un Makartijs, kurš Grīnbejā trenēja no 2006. līdz 18. gadam, bija otrais ilgākais treneris komandas vēsturē aiz Ērla "Curly" Lambeau (1921-'49).

Taču Makartijs nebija vienīgais bijušais Packer treneris vai spēlētājs, kurš tagad strādā Dalasā un kurš tika atzīts pirms spēles.

Pārējie bija uzbrukuma līnijas treneris Džo Filbins, trenera asistents Skots Tolzjēns, aizsardzības aizsargu treneris Als Heriss, īpašo komandu trenera asistente Reina Stjuarte, galvenā trenera asistents Robs Deiviss, saspēles vadītājs Skots Makkērlijs, aizsardzības piespēļu koordinators Džo Vits juniors, uzbrukuma līnijas asistents. treneris Džefs Blasko un kvalitātes kontroles treneris Raiens Feders.

ŠIS UN TAS: Grīnbeja noskrēja 207 jardus ar 39 gājieniem — iespaidīgi 5.3 jardi vienā mēģinājumā. Packers jau agri noteica toni ar 13 sitieniem 65 jardu garumā pirmajā ceturtdaļā (5.0) un uzbruka visas dienas garumā. … Isaiah McDuffie, aizpildot ievainoto De'Vondre Campbell, bija komandas augsto 13 cīnās. … Ārons Rodžerss aizvadīja savu labāko spēli sezonā, 14 no 20 piespēlēm 224 jardos, trīs piezemējumus un nevienu pārtvertu bumbu. Rodžerss arī finišēja ar 146.7 piespēlētājiem. … Alenam Lazardam pagarinājumā bija 36 jardu tvēriens, kas izveidoja Krosbija spēles uzvarētāju sitienu.

SLIKTAIS

AIZSEDZ ŠO VĪRIETI: Grīnbeja nebija atbildes uz Dalasas plašumu CeeDee Lamb.

Lambs pabeidza ar 11 piespēlēm 150 jardiem un pāris piezemējumiem. Tā bija pirmā reize šosezon, kad Lambs vienā spēlē sasniedza 100 jardu atzīmi.

Lembs otrajā ceturtdaļā panāca trīs jardu TD, kas Dalasai izvirzīja 7:0 vadību. Pēc tam trešās ceturtdaļas beigās Lembs pārspēja stūra aizsargu Džeiru Aleksandru par 35 jardu TD, kas izvirzīja Cowboys vadībā ar 28:14.

Jērs ir viens no bīstamākajiem spēlētājiem līgā. Taču Cowboys pēc tam vairs nav īpaši apdāvināti, un Packers par savu galveno prioritāti vajadzēja izvirzīt Lambas palēnināšanās.

APGROZĪJUMA BŪDAS: Grīnbejā visā 13. gada sezonā bija tikai 2021 zaudējumi. Viņiem jau ir 15 2022. gadā.

Otrās ceturtdaļas vidū Rodžersu atlaida Demarkuss Lorenss, un Džeirons Kīrss atguvās. Tā bija trešā reize, kad Rodžerss piespēlēja šosezon, un Packers zaudēja visas trīs.

Pēc tam trešajā ceturtdaļā atspēlētājs Amari Rodžerss piespēlēja un zaudēja punktu (vairāk par to zemāk).

2022. gada Packers ir maz iespēju kļūdīties, un apgrozījums ir izrādījies ārkārtīgi dārgs.

ŠIS UN TAS: Drošība Džonatans Ābrams, spēlētājs Grīnbejas šonedēļ, tika aicināts noturēt otrās ceturtdaļas sākumu. Šis sods piespieda Packers sākt braucienu pie savas 10 jardu līnijas. … Dalasas saspēles vadītājam Tonijam Polardam bija 115 skrējiena jardi, kamēr Grīnbejas cīņas pret skrējienu turpinājās.

ĻOTI

AMĀRI RODŽERS: Grīnbejas otrā gada platais uztvērējs pēdējā laikā ir bijis viens no Packers visnepatīkamākajiem trešās kārtas drafta izvēlēm. Rodžerss karjerā ir ticis tikai pie astoņiem tvērieniem un šā gada sākumā zaudēja darbu kā Grīnbejas sitienu atspēlētājs. Taču Packers ir turpinājis riktēt Rodžersu par atdevi, lai gan viņš spēlē piedalījās ar vidēji tikai 7.0 jardiem un ir smagi cīnījies ar bumbas drošību. Grīnbejas lojalitāte Rodžersam svētdien izrādījās dārga.

Trešās ceturtdaļas vidū Rodžerss piekto reizi šosezon atspēlēja sitienu, un Dalasas spēlētājs Šons Makkeons atguvās pie Packers 45. Četras spēles vēlāk Tonijs Polards izšāva pa vidu, veicot 13 jardu piezemējumu, kas Dalasai deva 21. -14 svins.

Keisans Niksons atlikušajā spēles laikā nomainīja Rodžersu. Tomēr līdz tam laikam kaitējums bija nodarīts.